Aktualizováno: Pátek, 19. prosinec 13:39

Umístění: Společnost Černá kronika Muž nepřežil čelní srážku dvou osobních aut u Pohořelic na Brněnsku

Muž nepřežil čelní srážku dvou osobních aut u Pohořelic na Brněnsku

sklo-rozbite3_250Pohořelice, 25. května 2012 (MEDIAFAX) - Život sedmašedesátiletého muže si v pátek dopoledne vyžádal střet dvou osobních vozidel na silnici R52 poblíž Pohořelic na Brněnsku. O tragédii informoval brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

"Muž zemřel na místě i přes intenzivní pomoc lékařů," uvedl Malášek s tím, že záchranáři převezli do nemocnice devětapadesátiletou spolujezdkyni a sedmadvacetiletého řidiče druhého vozu.

Nehodu zapříčinil šofér vozidla Fiat 500, který vjel podle Maláška z nezjištěných příčin do protisměru, kde nastala čelní srážka s vozem Alfa Romeo. Kolize kolem poledne zablokovala silnici na několik hodin. Na objízdné trase přes Novou Ves však nenastaly výraznější dopravní komplikace.

Lenka Horáková

Šalina - řádková inzerce

Pronájem dodávky v Brně a okolí? Víme, na koho se obrátit

půjčovna dodávekPlánujete stěhování? Potřebujete dodávku pro svoje podnikání? Hledáte nejlepší poměr kvalita/cena? Potom je tento článek určen právě vám. Firem nabízejících pronájem dodávek jsou desítky, a to se bavíme pouze o Brně a okolí. Některé firmy se na pronájmy užitkových vozů specializují, jiné to mají jako vedlejší produkt a také to podle toho vypadá. Pečovat o vozový park tohoto typu není jednoduchá záležitost, a majitel by měl dbát na pravidelnou údržbu i servis vozidel. Za napůl funkční dodávku přeci platit nechcete.

Více...

JOŽKA ČERNÝ

jozka_cerny2-165Rozhovor s folklorní legendou a čerstvým jubilantem

ZÁHADA KOSTELÍKU

kostelik165Vede z kostelíku do hradu Veveří tajná chodba?

MISTR ČR V SABRÁŽI

sabraz-kamil_prokes-165Kamil Prokeš dokáže sekat sekt neuvěřitelnými způsoby!

NAJDETE TRILOBITA?

trilobit-165Po stopách trilobitů i žraloků na jižní Moravě

VOJTA DYK

Vojta_Dyk2-165Rozhovor s populárním zpěvákem a hercem

>