Aktualizováno: Pátek, 19. prosinec 13:39

Umístění: Jižní Morava Doprava Havárie kamionu zablokovala silnici z Blanska do Brna

Havárie kamionu zablokovala silnici z Blanska do Brna

kamionBlansko, 22. září 2012 (MEDIAFAX) - Silnice II/379 vedoucí z Blanska přes Lipůvku na Brno zůstala v sobotu dopoledne zablokovaná kvůli havárii kamionu. Uvedla to policejní mluvčí Iva Šebková.

Havárie se stala kolem půl jedenácté dopoledne. Kamion značky Scania jel ve směru od Šebrova do Blanska, na mokré vozovce dostal v pravotočivé zatáčce smyk a skončil v příkopu v blízkosti řeky Svitavy. Při havárii byla zraněna sedmnáctiletá spolujezdkyně, jednadvacetiletý řidiči při havárii zraněn nebyl. Policisté také nezjistili, že by řidič byl pod vlivem alkoholu.

"Z nákladního auta po havárii unikala nafta, na místo nehody byli tedy přiznáni také pracovníci odboru životního prostředí. Po dobu vyproštění kamionu zůstala silnice zcela neprůjezdná. Řidiči jedoucí od Blanska do Brna a stejně tak v opačném směru museli využívat objízdné trasy vedoucí přes městskou část Blanska, přes Olešnou," doplnila Šebková.

Irena Frolová

Šalina - řádková inzerce

Pronájem dodávky v Brně a okolí? Víme, na koho se obrátit

půjčovna dodávekPlánujete stěhování? Potřebujete dodávku pro svoje podnikání? Hledáte nejlepší poměr kvalita/cena? Potom je tento článek určen právě vám. Firem nabízejících pronájem dodávek jsou desítky, a to se bavíme pouze o Brně a okolí. Některé firmy se na pronájmy užitkových vozů specializují, jiné to mají jako vedlejší produkt a také to podle toho vypadá. Pečovat o vozový park tohoto typu není jednoduchá záležitost, a majitel by měl dbát na pravidelnou údržbu i servis vozidel. Za napůl funkční dodávku přeci platit nechcete.

Více...

ZÁCHRANA KAPLIČEK

Kaplicky-165Pomozte zachránit vzácnou křížovou cestu v Mikulově

NAVŠTIVTE STROMY!

strom_roku-lide-165Tip na výlet: za finalisty ankety Strom roku 2012

DRUŽINOVÁ ŠKOLKA

skolka_165Kunštát má unikátní školku bez profesionálních učitelek

ZA VÍNEM DO VALTIC

valtice-vino-montaz2-2-165Tipy na výlet (nejen) pro milovníky dobrého vína

PODYJÍ RÁJEM MOTÝLŮ

babocka_koprivova_m165Náš nejmenší národní park obývá přes 2200 druhů motýlů

>