Aktualizováno: Pátek, 19. prosinec 13:39

Umístění: Sport Hokej Hokejové Znojmo získalo kanadského útočníka Paula Crowdera

Hokejové Znojmo získalo kanadského útočníka Paula Crowdera

hokej2Znojmo, 1. června 2012 (MEDIAFAX) - Hokejisty Znojma působící v mezinárodní soutěži Erste Bank Eishockey Liga (EBEL) posílí kanadský útočník útočník Paul Crowder. Jihomoravský klub o tom informoval na oficiálních internetových stránkách.

Crowder by měl být poslední posilou Orlů před jejich druhou sezonou v EBEL. Sedmadvacetiletý centr doposud putoval nižšími soutěžemi v Kanadě a USA. Naposledy působil jako kapitán v americké ECHL, kde si v týmu Wheelingu připsal za sezonu 50 kanadských bodů.


V březnu 2009 podepsal vstupní smlouvu s New York Rangers, ale NHL si nezahrál, a sezonu dokončil v Hartfordu v AHL. Tam pokračoval i další dva roky, poté odešel do nižší ECHL. O rok později se na pět zápasů znovu vrátil do druhé nejvyšší americké soutěže, konkrétně do týmu Manchester Monarchs. Zbytek ročníku odehrál ve Wheelingu. Do Znojma nastupuje od 31. srpna na jeden rok, přičemž do 30. října bude v barvách Orlů formou zkoušky.

Petr Říha

Šalina - řádková inzerce

Pronájem dodávky v Brně a okolí? Víme, na koho se obrátit

půjčovna dodávekPlánujete stěhování? Potřebujete dodávku pro svoje podnikání? Hledáte nejlepší poměr kvalita/cena? Potom je tento článek určen právě vám. Firem nabízejících pronájem dodávek jsou desítky, a to se bavíme pouze o Brně a okolí. Některé firmy se na pronájmy užitkových vozů specializují, jiné to mají jako vedlejší produkt a také to podle toho vypadá. Pečovat o vozový park tohoto typu není jednoduchá záležitost, a majitel by měl dbát na pravidelnou údržbu i servis vozidel. Za napůl funkční dodávku přeci platit nechcete.

Více...

HUBÁČEK V JYVÄSKYLÄ

Petr_Hubacek2-165 Najde kapitán extraligové Komety Brno štěstí ve Finsku?

ZLATÁ VESLAŘKA

knapkova165 Rozhovor s mistryní světa Miroslavou Knapkovou

BOXER LUKÁŠ KONEČNÝ

lukas_konecny2_165 Světový boxerský šampión: Svojí dceři box rozmluvím!

NEROVNÝ SOUBOJ?

abraham-vesely-micanek_zavod2-165 Karel Abraham předjel Porsche i stíhačku!

JINDŘICH POSPÍŠIL

jindrich_pospisil165 Rozhovor s legendou v kolové a letošním jubilantem

>