Aktualizováno: Úterý, 24. listopad 12:39

Umístění: Jižní Morava

ODS podpořila diskutabilní stavbu silnic z Brna do Svitav a Mikulova

Silnice-vystavba-bagr-03Brno, 18. června 2012 (MEDIAFAX) - Senát Nejvyššího správního soudu začne v úterý projednávat sérii žalob několika obcí proti zásadám územního rozvoje Jihomoravského kraje. Ty řeší kromě jiného i stavbu strategických silnic z Brna do Svitav, z Brna do Mikulova nebo vedení silnice mezi Břeclaví a Uherským Hradištěm.

Převrácený kamion zkomplikoval provoz u Valtic

Kamion-2Valtice, 18. června 2012 (MEDIAFAX) - Mezi Valticemi a Břeclaví se v pondělí ráno převrátil kamion se stavebním materiálem. Nehoda zkomplikovala provoz, řidiči by měli místo objíždět přes Lednici, řekla břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (18. června)

dopravni-uzavirka1Brno, 18. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Tropická sobota přinutila jihomoravské záchranáře k rekordním 261 výjezdům

Zachranky-zraneni-1Brno, 17. června 2012 (MEDIAFAX) - Rekordní počet akutních výjezdů za kolabujícími lidmi a zraněnými pacienty v novodobé historii si připsali v sobotu lékaři a posádky záchranné a zdravotní služby na jižní Moravě. Během tropického dne jsme vyjížděli k 261 případům, řekla v neděli mluvčí záchranky Barbora Zuchová.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (17. června)

dopravni_zacpa-3Brno, 17. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Crha: Kvůli rozhazování krajské koalice ČSSD a KDU-ČSL přijde jižní Morava ročně o 300 milionů korun

ods_jiri_crhaOstrava/Brno, 16. června 2012 (MEDIAFAX) - Pouhé splátky neefektivních úvěrů a navýšení nepotřebných mandatorních výdajů, o kterých rozhodla krajská koalice ČSSD s KDU-ČSL, připraví Jihomoravský kraj v nejbližších letech nejméně o 300 milionů korun ročně. Na takový výhled hospodaření kraje upozornil Jiří Crha, kandidát ODS na hejtmana.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (16. června)

dopravni_uzavirka-vb2-leto250Brno, 16. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

V Jihomoravském kraji nejvýrazněji zdražily brambory, zlevnilo pivo

brambory-zdrazeni250Brno, 15. června 2012 (MEDIAFAX) - Obchodníci na jihu Moravy zlevnili během uplynulých čtyř týdnů především pivo, s cenou nahoru šly nejvíce brambory. Vyplývá to z pátečních údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ).

ČSÚ: Brambory za poslední měsíc zdražily skoro o 60 procent

brambory250Praha, 15. června 2012 (MEDIAFAX) - V obchodech s potravinami v ČR v uplynulých čtyřech týdnech zdražila většina sledovaných komodit, nejvíce brambory (+59,62 %), naopak s cenou dolů šly především banány (-19,01 %). Vyplývá to z pátečních údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ).

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (15. června)

dopravni-zacpaBrno, 15. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Strana 98 z 458

Inzerce
>