Aktualizováno: Úterý, 25. srpen 10:01

Umístění: Jižní Morava

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (9. června)

kuzel250Brno, 9. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Nezaměstnanost v Jihomoravském kraji klesla na 9,1 procenta

nezamestnanost2_250Brno, 8. června 2012 (MEDIAFAX) - V Jihomoravském kraji se míra nezaměstnanosti v květnu proti dubnu snížila o čtyři desetiny procentního bodu na 9,1 procenta. Vyplývá to ze statistiky Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) ČR, kterou ministerstvo zveřejnilo v pátek.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (8. června)

Dopravni-zacpa-2Brno, 8. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (7. června)

dopravni-uzavirka1Brno, 7. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Jan Husák: Komunisté by o restitucích neměli hlasovat, církvi majetek sami ukradli

kostel10iii36vb-250Brno, 6. června 2012 (MEDIAFAX) - Poslanec Jan Husák (TOP 09) vyzval ve středu poslance KSČM, aby se v parlamentu zdrželi hlasování o zákonu o majetkovém vyrovnání s církvemi a náboženskými obcemi. Jsou podjatí, řekl Husák s tím, že KSČM je přímou nástupkyní KSČ, která v 50. letech církve o majetek okradla.

V Oboře Sokolnice byla otevřena nová naučná stezka

Sokolnice-naucna_stezka_2130-250Sokolnice, 6. června 2012 - Ve středu 6. června se v Oboře Sokolnice slavnostně otevřela nově zbudovaná naučná stezka. Obora Sokolnice slouží především k terénní praktické výuce studentů Mendelovy univerzity v Brně. Chována je zde tlupa daňčí zvěře a nově několik jedinců jelena Dybowského.

Břeclav opravuje nevzhledný prostor u kina, poslouží kulturním akcím

Breclav_pred_kinem250Břeclav, 6. června 2012 (MEDIAFAX) - Necelých 227 tisíc korun investovala břeclavská radnice do úpravy prostoru před kinem Koruna, na kterém by se od července měly pravidelně konat kulturní akce. Rozhodli jsme se nevzhledné místo s plechovými budkami věnovat kultuře, řekla ve středu Eliška Windová z břeclavské radnice.

Silné stroje v akci: Kamenolom v Mokré hostí veletrh těžařské techniky

expo-mokra-2012Brno/Mokrá, 5. června 2012 - Vápencový kamenolom Mokrá společnosti Českomoravský cement se 5. června po dvou letech opět proměnil v místo, na které se sjeli odborníci těžebního průmyslu nejen z naší republiky, ale i zahraničí, aby předvedli své novinky. V tento den Těžební unie totiž zahájila již 9. ročník Mezinárodního demonstračního veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (6. června)

dopravni_uzavirka-vb3-leto250Brno, 6. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Poslanci odhlasovali novelu Lisabonské smlouvy, může nás stát až 350 mld. korun

eura-zachranny_kruh250Praha, 5. června 2012 (MEDIAFAX) - Poslanecká sněmovna v úterý dala souhlas k ratifikaci změny Lisabonské smlouvy, která upravuje záchranný mechanismus eurozóny. Pokud se Česká republika rozhodne přijmout euro, bude muset odvést do Bruselu zhruba 40 miliard korun a dalších 310 miliard mít připravených ve formě záruk.

Strana 98 z 455

Pálavské vinobraní
>