Aktualizováno: Pátek, 19. prosinec 13:39

Umístění: Jižní Morava

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (17. května)

dopravni-uzavirkaBrno, 17. května 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Spalování odpadu může zpomalit zdražování tepla, shodli se odborníci

SpalovnaOstrava, 16. května 2012 (MEDIAFAX) - Odpady by měly částečně nahradit klasická paliva v teplárenství. Pomohlo by to zpomalit zdražování tepla, energií i zvyšování cen za svoz odpadu, shodli se ve středu účastníci na konferenci Odpady 21 - Odpadové hospodářství středoevropských zemí v Ostravě.

Tesco musí stáhnout polskou zmrzlinu kvůli zvýšenému obsahu arašídů

almond_zmrzlinaSZPI250Brno, 16. května 2012 (MEDIAFAX) - Státní zemědělská a potravinářská inspekce nařídila společnosti Tesco Stores ČR, aby stáhla z oběhu zmrzlinu Almond mražený krém. Výrobek může být nebezpečný pro alergiky kvůli vyššímu obsahu arašídů, řekl ve středu mluvčí inspekce Pavel Kopřiva.

Ombudsman: Řadu lidí kvůli nepromyšlené sociální reformě ohrožuje chudoba

penezenka_prazdna250Brno, 16. května 2012 (MEDIAFAX) - Sociální reforma spuštěná českou vládou příliš nepočítá s kumulací dopadů na občany. Zejména rodiny s dětmi, senioři a nemocní lidé jsou proto ohroženi chudobou, k takovému závěru dospěli pracovníci Kanceláře veřejného ochránce práv při dlouhodobém sledování změn sociálních zákonů.

Ombudsman: Sociální pomoc lidem je v ČR místy nedostupná

ruce-chudoba250Brno, 16. května 2012 (MEDIAFAX) - Skutečnost, že někteří lidé zneužívají sociální dávky neospravedlňuje systém, ve kterém se sociální pomoc stala pro většinu nedostupná nebo aby její poskytnutí bylo spojeno s nedůstojnými podmínkami. Ve středu to řekl ombudsman Pavel Varvařovský.

Do divočiny, na kolo či na koncert aneb Podyjí oslaví den chráněných území

PodyjiPetr_Lazarek250Znojmo, 16. května 2012 – Na cyklistický výlet, na výpravu do bezzásahových oblastí Podyjí nebo na koncert v Čížovské kapli zve v sobotu 26. května zájemce Správa Národního parku Podyjí.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (16. května)

Dopravni-zacpa-2Brno, 16. května 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Ceny na plodinové burze rostly téměř u všech komodit

plodiny-zrna-mix250Brno, 15. května 2012 (MEDIAFAX) - Plodinová burza Brno (PBB) zaznamenala na svém úterním zasedání růst cen sledovaných komodit. Sdělil to generální sekretář burzy Karel Zezula.

SZPI zveřejnila seznam více než 40 potravin, u nichž prodejci klamali zákazníky

SZPI-karbanatky250Brno, 15. května 2012 (MEDIAFAX) - Státní zemědělská a potravinářská inspekce odhalila dalších 43 výrobků, u kterých prodejci klamali spotřebitele. Mezi nejčastější pochybení patří manipulace s datem použitelnosti a minimální trvanlivostí, řekl mluvčí inspekce Pavel Kopřiva.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (15. května)

dopravni_uzavirka-vb3-leto250Brno, 15. května 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Strana 98 z 448

Šalina - řádková inzerce

Pronájem dodávky v Brně a okolí? Víme, na koho se obrátit

půjčovna dodávekPlánujete stěhování? Potřebujete dodávku pro svoje podnikání? Hledáte nejlepší poměr kvalita/cena? Potom je tento článek určen právě vám. Firem nabízejících pronájem dodávek jsou desítky, a to se bavíme pouze o Brně a okolí. Některé firmy se na pronájmy užitkových vozů specializují, jiné to mají jako vedlejší produkt a také to podle toho vypadá. Pečovat o vozový park tohoto typu není jednoduchá záležitost, a majitel by měl dbát na pravidelnou údržbu i servis vozidel. Za napůl funkční dodávku přeci platit nechcete.

Více...

ZÁCHRANA KAPLIČEK

Kaplicky-165Pomozte zachránit vzácnou křížovou cestu v Mikulově

NAVŠTIVTE STROMY!

strom_roku-lide-165Tip na výlet: za finalisty ankety Strom roku 2012

DRUŽINOVÁ ŠKOLKA

skolka_165Kunštát má unikátní školku bez profesionálních učitelek

ZA VÍNEM DO VALTIC

valtice-vino-montaz2-2-165Tipy na výlet (nejen) pro milovníky dobrého vína

PODYJÍ RÁJEM MOTÝLŮ

babocka_koprivova_m165Náš nejmenší národní park obývá přes 2200 druhů motýlů

>