Aktualizováno: Úterý, 04. srpen 11:59

Umístění: Jižní Morava

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (7. června)

dopravni-uzavirka1Brno, 7. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Jan Husák: Komunisté by o restitucích neměli hlasovat, církvi majetek sami ukradli

kostel10iii36vb-250Brno, 6. června 2012 (MEDIAFAX) - Poslanec Jan Husák (TOP 09) vyzval ve středu poslance KSČM, aby se v parlamentu zdrželi hlasování o zákonu o majetkovém vyrovnání s církvemi a náboženskými obcemi. Jsou podjatí, řekl Husák s tím, že KSČM je přímou nástupkyní KSČ, která v 50. letech církve o majetek okradla.

V Oboře Sokolnice byla otevřena nová naučná stezka

Sokolnice-naucna_stezka_2130-250Sokolnice, 6. června 2012 - Ve středu 6. června se v Oboře Sokolnice slavnostně otevřela nově zbudovaná naučná stezka. Obora Sokolnice slouží především k terénní praktické výuce studentů Mendelovy univerzity v Brně. Chována je zde tlupa daňčí zvěře a nově několik jedinců jelena Dybowského.

Břeclav opravuje nevzhledný prostor u kina, poslouží kulturním akcím

Breclav_pred_kinem250Břeclav, 6. června 2012 (MEDIAFAX) - Necelých 227 tisíc korun investovala břeclavská radnice do úpravy prostoru před kinem Koruna, na kterém by se od července měly pravidelně konat kulturní akce. Rozhodli jsme se nevzhledné místo s plechovými budkami věnovat kultuře, řekla ve středu Eliška Windová z břeclavské radnice.

Silné stroje v akci: Kamenolom v Mokré hostí veletrh těžařské techniky

expo-mokra-2012Brno/Mokrá, 5. června 2012 - Vápencový kamenolom Mokrá společnosti Českomoravský cement se 5. června po dvou letech opět proměnil v místo, na které se sjeli odborníci těžebního průmyslu nejen z naší republiky, ale i zahraničí, aby předvedli své novinky. V tento den Těžební unie totiž zahájila již 9. ročník Mezinárodního demonstračního veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (6. června)

dopravni_uzavirka-vb3-leto250Brno, 6. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Poslanci odhlasovali novelu Lisabonské smlouvy, může nás stát až 350 mld. korun

eura-zachranny_kruh250Praha, 5. června 2012 (MEDIAFAX) - Poslanecká sněmovna v úterý dala souhlas k ratifikaci změny Lisabonské smlouvy, která upravuje záchranný mechanismus eurozóny. Pokud se Česká republika rozhodne přijmout euro, bude muset odvést do Bruselu zhruba 40 miliard korun a dalších 310 miliard mít připravených ve formě záruk.

Podnikatelky porovnají v soutěži své úspěchy

podnikatelka250Praha, 5. června 2012 (MEDIAFAX) - České podnikatelky porovnají své úspěchy dosažené v posledních čtyřech letech, začíná soutěž Ocenění českých podnikatelek - OCP. Pořadatelé o tom informovali v úterý.

Analytici: Lidé otáčí každou korunu a ani v příštích měsících to nebude jiné

seniori-finance_p250Praha, 5. června 2012 (MEDIAFAX) - Lidé otáčejí každou korunu a ani v dalších měsících to nebude lepší, tvrdí oslovení analytici s tím, že za slabými výsledky maloobchodu stojí reálné snižování mezd. Podle úterních údajů Českého statistického úřadu klesly maloobchodní tržby ČR během dubna meziročně o 4,1 procenta.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (5. června)

dopravni_stopka250Brno, 5. června 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Strana 98 z 455

Šalina - řádková inzerce
>