Mor. Krumlov - Význačná díla ze sbírky Mládkových

Aktualizováno: Úterý, 30. červen 14:25

Umístění: Kultura Ostatni

Na konci ledna se bude v Ořechově opět střílet

Colmarska-kapsaOřechov, 22. prosince 2009 - Na konci ledna se bude v Ořechově opět střílet. Nadšenci vojenské historie zde totiž předvedou bojovou ukázku pod názvem Colmarská kapsa, která bude vzpomínkou na boje na západní frontě v zimě z přelomu roku 1944/45. Všichni diváci zdejšího Army Parku tak budou moci zhlédnout ukázku jednoho z posledních bojů druhé světové války mezi Spojenci a německým Wehrmachtem.

Kulturní akce v Rájci - Jestřebí v lednu 2010

RajecKulturní dění v Rájci – Jestřebí se nezastaví ani během nového roku, těšit se můžete na klavírní koncert, výstavu fotografií či dramatické filmové zážitky v kině.

Bořek Stavitel - nový časopisecký titul na našich pultech

Borek2Před vánočními svátky se na trhu s časopisy objeví zcela nový titul s názvem Bořek Stavitel. Jak už sám název napovídá, půjde o časopis, který bude barvitě doprovázet oblíbený dětský pohádkový příběh o kutilovi Bořkovi a jeho kamarádech.

Kam na ples v Brně a na jižní Moravě v roce 2010?

ProdlouzenaPlesová sezóna už je za dveřmi, takže pokud máte rádi společenské akce, hudbu a rádi tančíte, stačí když si vyberete z nabídky jihomoravského kraje.

 

V Brně byly otevřeny nové prostory věnované současnému designu

dezzignpoint(Brno, 10. 11. 2009) Po dvou letech od zrušení Design centra ČR se Brno konečně dočkalo nových výstavních prostor věnovaných současnému designu – tzv. Dezzignpointu. Na začátku listopadu jej v rámci svého showroomu otevřela soukromá společnost FINEZZA design zabývající se tvorbou designových interiérů.

Kultura ve Veselí nad Moravou - prosinec 2009

KrajkyPředstavení a aktivity s nejen vánoční tematikou můžete navštívit v prosinci ve Veselí nad Moravou a naladit se tak příjemným způsobem na blížící se svátky.


Listopad-kam za kulturou v Mikulově

cimblNejen víno a cimbálová hudba, ale i blues, outdoorové filmy či divadlo – to všechno a nejen to na Vás čeká v listopadu v jednom z nejvýznamnějších vinařských center České republiky, v Mikulově.

Pivní pouť v pivovaru Černá hora – detailní program

Bila-LSeznámit se s výrobou piva, ochutnat pivní speciality i sledovat bohatý program - to vše mohou návštěvníci Pivovaru Černá hora na pivní slavnosti, která se uskuteční již tuto sobotu 26. září.

Strana 26 z 31

Inzerce
>