Hrady.cz

Aktualizováno: Pátek, 22. červenec 17:44

Umístění: Kultura Ostatni

Dny židovské kultury a další akce v Mikulově

SvicenMikulov, 26. dubna 2010 - Město Mikulov si ve dnech od 29. dubna do 2. května připomene svou bohatou židovskou historii. Na Husově ulici jako jádru bývalého židovského ghetta, v Městském kině a Kinoklubu se bude konat rozmanitý program.

Bonjour Brno 2010 – známe program druhé poloviny festivalu!

PetanqueBrno, 8. dubna 2010 - Festival francouzské a frankofonní kultury Bonjour Brno 2010 nabídne ve třetím týdnu program, ve kterém nebude chybět přednáška, koncert, filmové projekce, ochutnávka vín ani pétanque.

Kulturní program v Miroslavi - známe program na léto 2010!

Film2Brno, 24. března 2010 - Léto se kvapem  blíží a s ním i bohatý kulturní program v Miroslavi! Ať už patříte mezi milovníky turistiky, rybaření, nebo vyhledáváte spíše filmové či hudební zážitky, jistě zde najdete zábavu Vám přímo šitou na míru!

Brno uloží na čestném pohřebišti Jana Nováka

Music2Brno, 10. března 2010 (MEDIAFAX) - Brněnští radní rozhodli o uložení ostatků hudebního skladatele Jana Nováka na čestném pohřebišti města. Ve středu to řekl primátor Roman Onderka (ČSSD) s tím, že schránka s pozůstatky umělce se stane součástí skupiny čestných hrobů na Ústředním hřbitově.

Masarykovo rádio se vrací do Hodonína

Masar.radPraha/Hodonín, 8. března 2010 – Unikátní rozhlasový přijímač prvního československého prezidenta Tomáše G. Masaryka bude tři měsíce k vidění v jeho rodném Hodoníně. Národní technické muzeum zapůjčilo tento vzácný sbírkový předmět do Masarykova muzea v Hodoníně na výstavu s názvem T. G. Masaryk a jeho rodina. V těchto dnech si totiž celá republika připomíná 160. výročí narození prvního československého prezidenta, a v jeho rodném městě proto tento unikát zůstane až do 23. května.

V Brně budou soutěžit nejlepší české vizážistky

makeupBrno, 6. března 2010 (MEDIAFAX) - Nákupní a zábavní centrum Olympia Brno ožije v sobotu finálem soutěže pro vizážisty, kosmetičky a maskérky Olympia Brno Czech Make Up Master Class. Informovala o tom Naďa Machková.

Veletrhy Salima a Embax 2010 navštívilo přes 32 000 lidí

Salima2Brno, 5. března 2010 (MEDIAFAX) - V pátek na brněnském výstavišti končí komplex potravinářských veletrhů Salima, který se konal poprvé spolu s veletrhem obalů Embax. Podle předběžné zprávy organizátorů navštívilo výstaviště přes 32 000 lidí z 34 zemí.

Památkáři vystěhovali nábytek z vily Tugendhat

Brno, 11. února 2010 (MEDIAFAX) - Památkáři společně se speditéry začali ve čtvrtek z vily Tugendhat v Brně stěhovat veškerý nábytek a zařízení domu. Na dva roky je odvezli do speciálního depozitu na Špilberku, řekla  vedoucí muzejního pracoviště ve vile Iveta Černá.

Strana 26 z 33

Inzerce
>