Aktualizováno: Úterý, 04. srpen 11:59

Umístění: Kultura Ostatni

Přednáška živočichové mokřadů Znojemska

ZabaZnojmo, 18. ledna - Ve čtvrtek 21. ledna se uskuteční druhá přednáška letošního přednáškového cyklu Jihomoravského muzea. Bude se zabývat výsledky projektu výzkumu mokřadů na Znojemsku, který v posledních třech letech finančně podpořilo Ministerstvo kultury České republiky. Přednášku doplněnou fotografickou dokumentací přednese RNDr. Antonín Reiter, zoolog jihomoravského muzea. Bude se tedy týkat především živočišné složky mokřadních společenstev.

Kam na ples v Ostravě v roce 2010?

foxtrotOstrava, 15. ledna 2009 - Nevíte kam vyrazit na ples v Ostravě? Máme pro vás nabídku plesů v Ostravě na celý leden i únor 2010! Záleží jen na Vás, zda je Vám bližší orientální styl nebo country, na seznamu plesů v Ostravě najdete i něco pro děti. Stačí si jen vybrat v programu uvedeném níže:

Kam na ples v Praze v roce 2010?

Ples_prgPraha, 11. ledna 2010 – Letošní plesová sezóna je v plném proudu! Přemýšlíte, kam v Praze vyrazit na ples v roce 2010? Stačí vám jen prolistovat níže uvedený seznam plesů v Praze! Svůj ples v Praze si zde vybere opravdu každý!

Na konci ledna se bude v Ořechově opět střílet

Colmarska-kapsaOřechov, 22. prosince 2009 - Na konci ledna se bude v Ořechově opět střílet. Nadšenci vojenské historie zde totiž předvedou bojovou ukázku pod názvem Colmarská kapsa, která bude vzpomínkou na boje na západní frontě v zimě z přelomu roku 1944/45. Všichni diváci zdejšího Army Parku tak budou moci zhlédnout ukázku jednoho z posledních bojů druhé světové války mezi Spojenci a německým Wehrmachtem.

Kulturní akce v Rájci - Jestřebí v lednu 2010

RajecKulturní dění v Rájci – Jestřebí se nezastaví ani během nového roku, těšit se můžete na klavírní koncert, výstavu fotografií či dramatické filmové zážitky v kině.

Bořek Stavitel - nový časopisecký titul na našich pultech

Borek2Před vánočními svátky se na trhu s časopisy objeví zcela nový titul s názvem Bořek Stavitel. Jak už sám název napovídá, půjde o časopis, který bude barvitě doprovázet oblíbený dětský pohádkový příběh o kutilovi Bořkovi a jeho kamarádech.

Kam na ples v Brně a na jižní Moravě v roce 2010?

ProdlouzenaPlesová sezóna už je za dveřmi, takže pokud máte rádi společenské akce, hudbu a rádi tančíte, stačí když si vyberete z nabídky jihomoravského kraje.

 

V Brně byly otevřeny nové prostory věnované současnému designu

dezzignpoint(Brno, 10. 11. 2009) Po dvou letech od zrušení Design centra ČR se Brno konečně dočkalo nových výstavních prostor věnovaných současnému designu – tzv. Dezzignpointu. Na začátku listopadu jej v rámci svého showroomu otevřela soukromá společnost FINEZZA design zabývající se tvorbou designových interiérů.

Strana 26 z 31

Šalina - řádková inzerce
>