Aktualizováno: Úterý, 06. říjen 11:00

Umístění: Kultura Ostatni

Maškarní bál už potřetí roztančí Brno

Brno, 29. ledna 2010 (MEDIAFAX) - Třetí ročník Maškarního bálu začne v sobotu ve 20 hodin v Divadle Reduta na Zelném trhu v Brně.  V pátek to řekla mluvčí Národního divadla Brno (NdB) Šárka Motalová s tím, že hlavním tématem bude narození W. A. Mozarta.

Brno udělilo čestné občanství Kunderovi a lékaři Navrátilovi

Brno, 26. ledna 2010 (MEDIAFAX) - Jedenáct vynikajících osobností vyznamenal v úterý večer brněnský primátor Roman Onderka (ČSSD) výroční cenou města Brna za rok 2009. Ve Sněmovním sále Nové radnice zároveň udělil spisovateli Milanu Kunderovi a in memoriam i kardiochirurgovi Janu Navrátilovi čestná občanství města.

Brno spustilo rekonstrukci vily Tugendhat

Brno, 25. ledna 2010 (MEDIAFAX) - Slavnostním podpisem smlouvy o kompletních opravách vily Tugendhat odstartovala v pondělí dlouho odkládaná rekonstrukce největší brněnské architektonické památky moderního věku. Dokumenty podepsali primátor Brna Roman Onderka a generální ředitel firmy Unistav Brno Miroslav Friš.

Přednáška živočichové mokřadů Znojemska

ZabaZnojmo, 18. ledna - Ve čtvrtek 21. ledna se uskuteční druhá přednáška letošního přednáškového cyklu Jihomoravského muzea. Bude se zabývat výsledky projektu výzkumu mokřadů na Znojemsku, který v posledních třech letech finančně podpořilo Ministerstvo kultury České republiky. Přednášku doplněnou fotografickou dokumentací přednese RNDr. Antonín Reiter, zoolog jihomoravského muzea. Bude se tedy týkat především živočišné složky mokřadních společenstev.

Kam na ples v Ostravě v roce 2010?

foxtrotOstrava, 15. ledna 2009 - Nevíte kam vyrazit na ples v Ostravě? Máme pro vás nabídku plesů v Ostravě na celý leden i únor 2010! Záleží jen na Vás, zda je Vám bližší orientální styl nebo country, na seznamu plesů v Ostravě najdete i něco pro děti. Stačí si jen vybrat v programu uvedeném níže:

Kam na ples v Praze v roce 2010?

Ples_prgPraha, 11. ledna 2010 – Letošní plesová sezóna je v plném proudu! Přemýšlíte, kam v Praze vyrazit na ples v roce 2010? Stačí vám jen prolistovat níže uvedený seznam plesů v Praze! Svůj ples v Praze si zde vybere opravdu každý!

Na konci ledna se bude v Ořechově opět střílet

Colmarska-kapsaOřechov, 22. prosince 2009 - Na konci ledna se bude v Ořechově opět střílet. Nadšenci vojenské historie zde totiž předvedou bojovou ukázku pod názvem Colmarská kapsa, která bude vzpomínkou na boje na západní frontě v zimě z přelomu roku 1944/45. Všichni diváci zdejšího Army Parku tak budou moci zhlédnout ukázku jednoho z posledních bojů druhé světové války mezi Spojenci a německým Wehrmachtem.

Kulturní akce v Rájci - Jestřebí v lednu 2010

RajecKulturní dění v Rájci – Jestřebí se nezastaví ani během nového roku, těšit se můžete na klavírní koncert, výstavu fotografií či dramatické filmové zážitky v kině.

Strana 26 z 31

Inzerce
>