Aktualizováno: Pátek, 19. prosinec 13:39

Umístění: Sport Ostatní sporty Brno: Charitativní tenisový turnaj si zahraje i olympijský vítěz Kostelecký

Brno: Charitativní tenisový turnaj si zahraje i olympijský vítěz Kostelecký

tenis01-250Brno, 26. listopadu 2010 (MEDIAFAX) - Nadační fond Modrý hroch pořádá v sobotu v brněnské tenisové hale Sprint charitativní tenisový turnaj pod patronací olympijského vítěze Davida Kosteleckého na podporu zraněného Martina Slávika. Informovala o tom Monika Chasáková, ředitelka Nadačního fondu Modrý hroch.

Olympijský vítěz z Pekingu 2008 ve střelecké disciplíně trap svou aktivní účastí na turnaji chce pomoci Martinu Slávikovi, který se po těžkém úrazu vrací do normálního života. Kromě Kosteleckého se na tenisových kurtech představí ligoví fotbalisté Tomáš Polách, Petr Švancara a Jan Trousil, hrát bude také hokejový bek Jiří Hunkes a další osobnosti ze sportovního i společenského života.

Všichni účastníci mohou přispět v rámci startovného na nákup sportovního vozíku na basketbal pro Slávika. Ten na závěr turnaje dostane šek od úspěšného střelce Kosteleckého a zástupce Nadačního fondu Modrý hroch.

Petr Říha

Šalina - řádková inzerce

Pronájem dodávky v Brně a okolí? Víme, na koho se obrátit

půjčovna dodávekPlánujete stěhování? Potřebujete dodávku pro svoje podnikání? Hledáte nejlepší poměr kvalita/cena? Potom je tento článek určen právě vám. Firem nabízejících pronájem dodávek jsou desítky, a to se bavíme pouze o Brně a okolí. Některé firmy se na pronájmy užitkových vozů specializují, jiné to mají jako vedlejší produkt a také to podle toho vypadá. Pečovat o vozový park tohoto typu není jednoduchá záležitost, a majitel by měl dbát na pravidelnou údržbu i servis vozidel. Za napůl funkční dodávku přeci platit nechcete.

Více...

HUBÁČEK V JYVÄSKYLÄ

Petr_Hubacek2-165 Najde kapitán extraligové Komety Brno štěstí ve Finsku?

ZLATÁ VESLAŘKA

knapkova165 Rozhovor s mistryní světa Miroslavou Knapkovou

BOXER LUKÁŠ KONEČNÝ

lukas_konecny2_165 Světový boxerský šampión: Svojí dceři box rozmluvím!

NEROVNÝ SOUBOJ?

abraham-vesely-micanek_zavod2-165 Karel Abraham předjel Porsche i stíhačku!

JINDŘICH POSPÍŠIL

jindrich_pospisil165 Rozhovor s legendou v kolové a letošním jubilantem

>