Hrady.cz

Aktualizováno: Pátek, 22. červenec 17:44

Umístění: Soutěž

Vyhrajte 4 vstupenky na výstavu To nejkrásnější z neolitu

kostlivec kostra vykopavky langobardi kyjov foto krystof turekBrno, 9. května 2016 - Neuvěřitelná tvarová rozmanitost keramiky, malovaná výzdoba, řada evropsky proslulých unikátů, z nichž nejznámější je světoznámá plastika ženy „Venuše“ z Hlubokých Mašůvek. I to dělá z kultury s moravskou malovanou keramikou vrcholné období mladší doby kamenné. To vše můžete vidět na výstavě To nejkrásnější z neolitu v Paláci šlechtičen v Brně.

Vyhrajte vstupenky na Mínus dva v Divadle Bolka Polívky

divadlo maska komedie tragedieBrno, 27. dubna 2016 - Milan Lasica, Bolek Polívka, Jitka Čvančarová a Martin Hofmann. To jsou protagonisté hry Mínus dva, na kterou se můžete podívat zcela zdarma. Krásný lidský příběh dvou mužů, kteří utíkají z nemocnice, aby se setkali se životem, který nepoznali. Dva pacienti se rozhodnou strávit čas svého života jinak než poleháváním v nemocnici. Odhodlají se k dobrodružnému útěku a potkávají se s celou řadou lidských příběhů.

Vyhrajte 8 vstupenek do VIDA! science centra

VIDA science centrum brnoBrno, 12. dubna 2016 - Odpálit si vodíkovou raketu, stát se hvězdou zpravodajství o počasí, zmrazit vlastní stín, zažít zemětřesení, rozpoutat tornádo nebo přijít na kloub záhadě Bermudského trojúhelníku, to vše můžete zažít v zábavním vědeckém parku VIDA! A portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s VIDA! science centrem další zajímavou soutěž. Do vědeckotechnického areálu v prostorách brněnského výstaviště se totiž nyní můžete podívat zcela zdarma.

Vyhrajte 8 lístků do Mahenova divadla na muzikál o Edith Piaf

edith piaf mahenovo divadloBrno, 5. dubna 2016 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno další soutěž. Tentokrát jsou ve hře lístky na květnové představení. Vyhrát můžete vstupenky na předstvení Edith, vrabčák z předměstí v Mahenově divadle. Taneční muzikál přiblíží život slavné šansoniérky Edith Piaf.

Vyhrajte 4 vstupenky na jazzový koncert v Bobycentru!

boby centrum brno soutez listkyBrno, 22. března 2016 - S portálem ListyJM.cz máte opět jedinečnou šanci vyhrát vstupenky na jeden z koncertů akce JazzFestBrno 2016. Momentálně soutěžíme o 2 x dvě vstupenky na koncert Wayne Shorter Quartet. Kultovní americký saxofonista Wayne Shorter ovlivnil hned několik generací jazzmanů a na rozdíl od některých svých vrstevníků nepřestává ani ve svých dvaaosmdesáti letech objevovat ve své hudbě nové a překvapivé prvky. Desetinásobný držitel ceny Grammy míří do Brna vůbec poprvé.

Soutěž o 8 vstupenek na činohru A pak už tam nezbyl ani jeden!

mahenovo divadlo deset malych cernousku soutez o vstupenky zdarmaBrno, 15. března 2016 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno další pravidelnou soutěž! Tentokrát jsou ve hře čtyři dvojice vstupenek zdarma na dubnové představení. Vyhrát můžete vstupenky na činohru A pak už tam nezbyl ani jeden aneb Deset malých černoušků do Mahenova divadla.

Vyhrajte 4 lístky na koncert Tomasz Stańko Quartet v Sono centru

sono centrum koncert jazzBrno, 9. března 2016 - S portálem ListyJM.cz máte jedinečnou šanci vyhrát vstupenky na JazzFestBrno 2016. Nyní můžete soutěžit o dvě dvojice vstupenek na koncert Albert Vila Quartet feat. Luis Perdomo / Tomasz Stańko Quartet. Koncert se koná 17. 4. 2016 od 19.30 v brněnském Sono centru.

Vyhrajte 8 lístků na balet Bajadéra v Janáčkově divadle!

bajadera janackovo divadloBrno, 1. března 2016 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno soutěž! Tentokrát jsou ve hře lístky na dubnové představení. Vyhrát můžete vstupenky do Janáčkova divadla na balet Bajadéra, který patří mezi diamanty z pokladnice baletní klasiky.

Strana 1 z 22

Inzerce
>