Aktualizováno: Úterý, 01. prosinec 08:58

Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet

Pivní festival Brno představí speciality dvacítky pivovarů

pivni festival brnoBrno, 8. září 2015 - Milovníci piva se v září mohou těšit na dlouho očekávaný čtyřdenní pivní festival v Brně, který se koná 10. až 13. září. Na jednom místě se sejde více než 20 pivovarů. Návštěvníci budou mít možnost ochutnat různé značky piva od větších výrobců až po rodinné pivovárky.

Vydejte se parním vlakem do pěchotního srubu v Šatově

parni vlak tmb slechticnaBrno, 1. září 2015 - Na sobotu 5. září připravilo Technické muzeum v Brně na svých památkách na Znojemsku bohatý program. V Areálu československého opevnění v Šatově jsou ve spolupráci s dalšími partnery připraveny aktivity v okolí pěchotního srubu MJ – S 3 Zahrada. České dráhy vypraví v tento den z Brna do Šatova historický vlak s parní lokomotivou.

Pivovary se na Špilberku utkají v soutěži o nejlepší brněnské pivo

pivo pivovar vystava zit pivo spilberkBrno, 25. srpna 2015 - Osm pivovarů z Brna, dva dny, jeden hrad a litry piva. Tak bude vypadat Víkend s brněnskými pivovary, doprovodná akce letošní hlavní výstavy Muzea města Brna Žít pivo. Patřit jí bude poslední prázdninový víkend 29. a 30. srpna.

Napoleonští vojáci obsadí v sobotu slavkovský zámek

napoleonske dny slavkov u brna 2015 krystof turekSlavkov, 11. srpna 2015 - Vojáci v dobových kostýmech, salvy z pušek i děl, nefalšovaná bitva či ohňostroj. Nejen toto čeká v sobotu 15. srpna na návštěvníky slavkovského zámku, kde se u příležitosti 246. výročí narození Napoleona Bonaparta uskuteční akce s názvem Napoleonské hry.

Mikulovské Pivobraní nabídne lahodná piva a skvělou muziku

mikulov pivo pivobraniMikulov, 3. srpna 2015 - Druhý srpnový víkend bude v Mikulově již tradičně patřit oslavě dobrého piva. Letošní V. ročník festivalu Mikulovské Pivobraní bude směsicí pivního jarmarku s ochutnávkami a rockového koncertu s hvězdami domácí i slovenské hudební scény.

Valtické Meruňkové slavnosti lákají na dobré jídlo, víno a folklorní zábavu

merunky merunkova slavnost valticeValtice, 21. července 2015 - Červenec se ve Valticích ponese v duchu oslav tradičních hodnot Lednicko-valtického areálu. Meruňky, folklor a dobré víno jsou jedněmi z výrazných atributů města a letos se poprvé spojí na jedinečné akci, která se odehraje v sobotu 25. července.

Vydejte se do okolí Mikulova na kole za vínem i památkami

cykliste vylet koloMikulov, 14. července 2015 – V sobotu 18. července se uskuteční další cykloakce ze seriálu Krajem vína 2015. Tentokrát se milovníci moravského vína i nadšení cyklisté sejdou v Mikulově, kde proběhne start výletu.

Aqualand Moravia otevře letní sezonu hudebním festivalem v plavkách

aqualand moravia pasohlavkyPasohlávky, 23. června 2015 – Pasohlávecký akvapark Aqualand Moravia odstartuje 27. června unikátním hudebním festivalem Aqualand Vinium FEST 2015 novou letní sezonu. Za hudební účasti Bena Cristovao, kapely O5 a Radeček nebo Lake Malawi zpřístupní venkovní areál veřejnosti.

Strana 2 z 39

Inzerce
>