Aktualizováno: Čtvrtek, 08. říjen 08:41

Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet

Valtické Meruňkové slavnosti lákají na dobré jídlo, víno a folklorní zábavu

merunky merunkova slavnost valticeValtice, 21. července 2015 - Červenec se ve Valticích ponese v duchu oslav tradičních hodnot Lednicko-valtického areálu. Meruňky, folklor a dobré víno jsou jedněmi z výrazných atributů města a letos se poprvé spojí na jedinečné akci, která se odehraje v sobotu 25. července.

Vydejte se do okolí Mikulova na kole za vínem i památkami

cykliste vylet koloMikulov, 14. července 2015 – V sobotu 18. července se uskuteční další cykloakce ze seriálu Krajem vína 2015. Tentokrát se milovníci moravského vína i nadšení cyklisté sejdou v Mikulově, kde proběhne start výletu.

Aqualand Moravia otevře letní sezonu hudebním festivalem v plavkách

aqualand moravia pasohlavkyPasohlávky, 23. června 2015 – Pasohlávecký akvapark Aqualand Moravia odstartuje 27. června unikátním hudebním festivalem Aqualand Vinium FEST 2015 novou letní sezonu. Za hudební účasti Bena Cristovao, kapely O5 a Radeček nebo Lake Malawi zpřístupní venkovní areál veřejnosti.

Slavkovský zámek zahltí v sobotu stovky historických vozidel

oldtimer festival250 upravenySlavkov u Brna, 23. června 2015 - Poslední červnová sobota bude na slavkovském zámku patřit Oldtimer festivalu. V sobotu 27. června se do areálu zámeckého parku sjedou milovníci a především majitelé historických automobilů a motocyklů na již 22. ročník tohoto výjimečného festivalového setkání.

Na gurmánský festival zamiřte o víkendu do Mikulova

mikulov gourmet festivalMikulov, 5. června 2015 - Od 5. června do 7. června 2015 se bude v malebném vinařském Mikulově konat již šestý ročník MIKULOV GOURMET FESTIVALU, který je oslavou kvalitní moravské kuchyně a jejího snoubení se skvělými moravskými víny z Vinařství Marcinčák a Vinařství Volařík. Podávaná jídla 6. ročníku festivalu budou připomínkou napoleonských válek na Moravě.

Slavnosti města Mikulova nabídnou víkend nabitý zajímavým programem

Mikulov-kostel svVaclava KB250Mikulov, 22. května 2015 - Od pátku 22. května rozkvete Mikulov městskými oslavami. Patří k nim populární Muzejní noc, vystoupení zpěvačky Lenny, písničkáře Xindla X i místních souborů. Koná se další ročník zábavných soutěží v chůzi s cihlou či natahování koštýřem, otevírá se jarmark a vinné trhy.

Rekreační sezóna na Vranovsku startuje o víkendu!

vranov nad dyji zamekVranov, 23. dubna 2015 - „Zahájení rekreační sezóny na Vranovsku“ se stává již tradicí. Letos tato akce proběhne o víkendu 24.– 26. dubna. Cílem je ukázat připravenost regionu na letošní sezónu a nabídnout návštěvníkům příjemně strávený víkend. Návštěvníci mohou o posledním dubnovém víkendu posoudit, jak je Vranovsko již nyní připraveno na letošní rekreační sezónu. Pestrý víkendový program připravilo Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska a podnikatelé působící v oblasti cestovního ruchu.

Dez Země v brněnské zoo nabídne kešky, klokaní kapsu či cestu pouští

den zeme zoo brnoBrno, 23. dubna 2015 - Již počtvrté si v sobotu 25. dubna připomenou v Zoo Brno Den Země. Návštěvníci se v tento den mohou těšit na bohatý program plný zábavy i naučných aktivit. Ten připravili studenti Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity Brno, kteří v rámci programu odmění výherce literární a výtvarné soutěže pro základní školy.

Strana 2 z 38

Inzerce
>