Aktualizováno: Pátek, 19. prosinec 13:39

Umístění: Společnost Zajímavosti Ve Veselí mohli lidé koupit i šestikilového kapra

Ve Veselí mohli lidé koupit i šestikilového kapra

kapr-vanocniVeselí nad Moravou, 23. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Okolo tisícovky lidí koupilo ve čtvrtek kapra u jednoho z obchodních domů ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku. Největší zájem měli o tří až čtyřkilové kapry.

"S prodejem jsme začali v pondělí, kdy to za moc nestálo. V úterý už to nebylo tak špatné a středa byla ještě lepší. Přišlo kolem tisícovky kupujících," uvedl jeden z prodejců. Zájemci mohli dostat kapra o váze od 1,5 kilogramu, nejtěžší vážil přes šest kilogramů. U ryb do 2,5 kilogramu si prodejci účtovali za kilogram 86 korun. U kaprů nad 2,5 kila už se cena zvýšila o 10 korun za kilogram.

Lidé měli největší zájem o kapry kolem tří až čtyř kilogramů. "Průměrně platili okolo 300 až 400 korun. Nejvíce stál více než šestikilový kapr, za kterého jsme dostali přes 600 korun," uvedl prodavač.

Lenka Horáková

Šalina - řádková inzerce

Pronájem dodávky v Brně a okolí? Víme, na koho se obrátit

půjčovna dodávekPlánujete stěhování? Potřebujete dodávku pro svoje podnikání? Hledáte nejlepší poměr kvalita/cena? Potom je tento článek určen právě vám. Firem nabízejících pronájem dodávek jsou desítky, a to se bavíme pouze o Brně a okolí. Některé firmy se na pronájmy užitkových vozů specializují, jiné to mají jako vedlejší produkt a také to podle toho vypadá. Pečovat o vozový park tohoto typu není jednoduchá záležitost, a majitel by měl dbát na pravidelnou údržbu i servis vozidel. Za napůl funkční dodávku přeci platit nechcete.

Více...

JOŽKA ČERNÝ

jozka_cerny2-165Rozhovor s folklorní legendou a čerstvým jubilantem

ZÁHADA KOSTELÍKU

kostelik165Vede z kostelíku do hradu Veveří tajná chodba?

MISTR ČR V SABRÁŽI

sabraz-kamil_prokes-165Kamil Prokeš dokáže sekat sekt neuvěřitelnými způsoby!

NAJDETE TRILOBITA?

trilobit-165Po stopách trilobitů i žraloků na jižní Moravě

VOJTA DYK

Vojta_Dyk2-165Rozhovor s populárním zpěvákem a hercem

>