Umístění: Hlavní stránka

Extraliga volejbalistů (15. kolo): pondělní výsledek

Vol_sitPříbram, 5. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Volejbalisté Benátek nad Jizerou vyhráli v pondělním zápase 15. extraligového kola na palubovce Příbrami 3:0 na sety a jsou sedmí.

Vlak na Brněnsku usmrtil muže vedoucího přes přejezd bicykl

Vlak3Vranovice, 5. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Smrtelná nehoda se stala v pondělí hodinu po poledni ve Vranovicích na Brněnsku, kde se na železničním přejezdu se závorami střetl vlak jedoucí z Olomouce do Brna s člověkem vedoucím kolo. Událost potvrdil mluvčí Drážní inspekce ČR Martin Drápal.

Hejtman Michal Hašek předal ceny Sdružení českých spotřebitelů

hejtman-sdruzeni_spotrebitelu02-250Brno, 5. prosince 2011 - Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek předal v pondělí dne 5. prosince 2011 ceny Sdružení českých spotřebitelů „Spokojený zákazník Jihomoravského kraje“. V rámci jižní Moravy ocenil hejtman spolu s radním Pavlem Balíkem celkem 12 podnikatelských subjektů.

Pohonné hmoty v Jihomoravském kraji v týdnu mírně zlevnily

Benzin-tankovani3Brno, 5. prosince 2011 (MEDIAFAX) - V Jihomoravském kraji se v minulém týdnu ceny pohonných hmot mírně snížily, litr naturalu je za 35,30 Kč. Vyplývá to z pondělních údajů společnosti CCS.

Moravané mohou v brněnské IKEA přispět na UNICEF i dětské centrum

IKEA-plysove_hracky250Brno, 5. prosince 2011 - Do Štědrého dne mají lidé na jižní Moravě možnost zakoupit v IKEA Brno plyšovou hračku, a přispět tak k lepšímu vzdělání milionů dětí. Na konci roku se z každé této hračky věnuje jedno euro celosvětovým projektům organizace Save the Children a UNICEF. Během loňské dobročinné akce se v brněnském obchodním domě vybralo přes 57 tisíc eur. Darovaní plyšáci navíc poputují do Dětského centra v Brně.

Stanislav Juránek bude za KDU-ČSL kandidovat na jihomoravského hejtmana

Juranek-01Brno, 5. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Senátor Stanislav Juránek (KDU-ČSL) bude příští rok v krajských volbách kandidiovat na post jihomoravského hejtmana. Rozhodly o tom víkendové primárky lidovců v Brně-Bosonohách.

Břeclavský Gumotex změnil majetkovou strukturu

Gumotex250Břeclav, 1. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Břeclavská akciová společnost Gumotex, největší tuzemský výrobce postelových matrací a výrobků na bázi polyuretanové pěny, změnila strukturu majitelů. Společnost o tom informovala ve čtvrtek.

ČSÚ: Průměrná mzda v ČR stoupla na 24 089 korun

DanePraha, 5. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Průměrná hrubá měsíční mzda stoupla ve třetím čtvrtletí letošního roku o 562 korun na 24 089 korun, což představuje meziroční růst o 2,4 procenta. V pondělí o tom informoval Český statistický úřad (ČSÚ).

Hokejová Tipsport extraliga, 28. kolo: Třinec - Brno 5:1

RozhodciTřinec, 4. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Hokejisté Třince vyhráli v nedělním utkání 28. kola Tipsport extraligy na svém ledě nad Kometou Brno 5:1. Oceláři byli po celé utkání jasně lepší a hosté dopláceli na častá vyloučení.

Hokejová Tipsport extraliga, 28. kolo: nedělní výsledky a tabulka

hokej7Kladno, 4. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Výsledky nedělních zápasů 28. kola Tipsport extraligy ledního hokeje a aktuální tabulka soutěže: Vedoucí Sparta prohrála s Kladnem i potřetí v sezoně a po 10 zápasech v řadě nebodovala, o první místo ale nepřišla.

Strana 584 z 601