Umístění: Hlavní stránka

Hokejová Tipsport extraliga má v úterý na programu tři zápasy

hokej250Ostrava, 10. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Hokejová Tipsport extraliga má v úterý na programu dohrávky 18. kola mezi Plzní a Českými Budějovicemi a 34. kola, v níž se střetnou Vítkovice s Brnem. Hrát se ale bude také předehrávka 42. kola mezi Mladou Boleslaví a pražskou Slavií, všechny zápasy začínají v 17.30 hodin.

Jihomoravská ČSSD zvolila do čela kandidátky pro krajské volby Michala Haška

hasek250Brno, 9. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Hejtman Michal Hašek byl v pondělí jihomoravskou ČSSD nominovaný do čela kandidátky pro krajské volby. Informovala o tom Haškova mluvčí Lucie Proutníková.

Extraliga volejbalistů, 21. kolo (pondělní výsledek)

Vol_sitLiberec, 9. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Volejbalisté Dukly Liberec vyhráli v pondělní dohrávce 21. kola extraligy nad Příbramí bez problémů za 68 minut 3:0 na sety a potvrdili druhé místo v tabulce za vedoucími Českými Budějovicemi.

Při srážce dvou aut mezi Tetčicemi a Neslovicemi na Brněnsku zemřel muž

nocni_jizda01Tetčice, 9. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Jeden lidský život si vyžádala srážka dvou osobních vozidel u Tetčic na Brněnsku. Zahynul třiatřicetiletý řidič jednoho z vozů, řekl brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb.

Řidič ve Znojmě měl v krvi více než tři promile alkoholu

Policie-dopravn-2Znojmo, 9. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Policisté na Znojemsku odhalili během víkendu celkem sedm řidičů pod vlivem alkoholu. Nejvíce nadýchal osmatřicetiletý muž, kterému kolovalo v žilách 3,16 promile alkoholu, sdělila znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (10. ledna)

Tatrovky-a-posyp-KT-34Brno, 10. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Projekt Celé Česko čte dětem má v Kyjově obrovský úspěch

holcicka-kniha-zena250Kyjov, 9. ledna 2012 - Do projektu Celé Česko čte dětem se v rámci ČR zapojují nejen slavné osobnosti, ale i zajímaví lidé mnoha měst. Pro děti to znamená spoustu pohádek a poutavých setkání.

Policisté na Znojemsku pokutovali matky za podání alkoholu mladistvým dívkám

divky-alkohol250Znojmo, 9. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Policie odhalila na Znojemsku tři děti pod vlivem alkoholu. Dvěma dívkám jej podaly matky, jednomu chlapci kamarád, sdělila v pondělí znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Drnholec: Kriminalisté vyšetřují přepadení, kdy oběť skončila v bezvědomí

agresor-vyrostek250Drnholec, 9. ledna 2012 (MEDIAFAX) - S poraněním hlavy skončil v nemocnici muž, kterého měla o víkendu přepadnout v Drnholci na Břeclavsku tří až čtyřčlenná skupina útočníků. O případu informovala břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Pohonné hmoty na Jižní Moravě v prvním lednovém týdnu zdražily

Benzin-tankovani-2Brno, 9. ledna 2012 (MEDIAFAX) - V Jihomoravském kraji se v minulém týdnu ceny pohonných hmot zvýšily, litr naturalu je za 35,86 Kč. Vyplývá to z pondělních údajů společnosti CCS.

Strana 586 z 638