Umístění: Hlavní stránka

Zloděj způsobil ve zbýšovské klubovně myslivců škodu za 60 tisíc

zlodej-lup2-250Zbýšov, 3. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Neznámý pachatel ukradl maso, ceny pro tradiční myslivecký ples a poničil klubovnu myslivců ve Zbýšově na Brněnsku. Škoda dosáhla nejméně 60 tisíc korun, informoval v úterý brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Eva Jedličková: Divadlo Semafor jsem musela odmítnout

Jedlickova-032-250Brno, 3. ledna 2012 - Herečka Eva Jedličková (28) předvádí svůj kumšt návštěvníkům Městského divadla Brno už dvanáct sezón. „Na gymnáziu za mnou přišla kamarádka s tím, že divadlo pořádá konkurz do muzikálu My Fair Lady (ze Zelňáku), tak jsem jí navrhla, že půjdu s ní, protože jsem odmalička ráda zpívala a hrála v dramatickém kroužku.

Médea Research: Češi se obávají další ekonomické krize

KrachPraha, 3. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Češi se obávají další vlny ekonomické krize a jejích dopadů, ale jako řešení navrhují opatření, která se dotknou pouze některých skupin obyvatel. Vyplývá to z průzkumu výzkumné agentury Médea Research, jehož výsledky v úterý zveřejnila.

Opilec v Moravském Krumlově vyhrožoval sebevraždou

Alkohol-panakMoravský Krumlov, 3. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Přes 2,5 promile alkoholu proudilo v noci na úterý v žilách pětačtyřicetiletému muži, který přišel na policejní služebnu v Moravském Krumlově a pod pohrůžkou, že si něco udělá, se dožadoval odvozu na záchytnou stanici. Uvedla to znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Vinobraní, košty a výstavy vín na jižní Moravě v roce 2012

vino-a-lide-KT_06Brno, 13. srpna 2012 (aktualizujeme) - Přemýšlíte, kam vyrazit na vinobraní, košt či výstavu vín na jižní Moravě v roce 2012? Nejen v Brně, ale po celé jižní Moravě máte letos možnost ochutnat zdejší výtečná vína na stovkách výstav či koštů. Přinášíme vám stovky tipů na výlet za vínem, ze kterých si vybere naprosto každý!

 

Muž zavolal policii kvůli divokým prasatům, šlo zřejmě o nejapný žert

poplasne_volani0Němčice, 3. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Jako nevhodný žert hodnotí policisté telefonát, který je upozornil na divoká prasata v Němčicích na Blanensku. Na návsi jsme nenašli žádná zvířata ani volajícího, informovala v úterý blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

Na jižní Moravě komplikují dopravu dešťové přeháňky a mlha (3. ledna)

dopravni_zacpa_dest1Brno, 3. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Dešťové přeháňky a mlha komplikují v úterý ráno dopravu na mnoha místech v Jihomoravském kraji. Informoval o tom dispečer silničářů.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (3. ledna)

dopravni_zacpa4Brno, 3. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Fotbalisté Slovácka v úterý odjedou na kondiční soustředění

fotbal-balon-rozhodci250Uherské Hradiště, 2. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Fotbalisté Slovácka se hlásili na pondělním srazu na začátku zimní přípravy kouči Miroslavu Soukupovi takřka kompletní, kouč postrádal pouze dlouhodobě zraněného záložníka Fujerika. V úterý odcestuje celek z Uherského Hradiště na kondiční soustředění do Nového Města na Moravě.

Hejtman Hašek přivítal první občánky Jihomoravského kraje

Hasek_a_novorocni_obcanek250Brno, 2. ledna 2012 - Během dopoledne nejprve hejtman Hašek popřál v Nemocnici Milosrdných bratří v Brně mamince Elišky Macákové. Přítomen byl také provinciál řádu Milosrdných bratří Martin Macek.

Strana 590 z 635