Umístění: Hlavní stránka

Auto srazilo na Znojemsku opilého chodce, který byl uprostřed jízdního pruhu

nehoda-husta_mlha-chodec250Drnholec, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Těžkým zraněním skončila srážka osobního vozidla s chodcem u Drnholce na Znojemsku. Sraženému muži kolovalo v žilách 1,97 promile alkoholu, sdělila v pondělí znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Hodonínské děti se pokusí o rekord ve vypouštění balónků s přáním Ježíškovi

balonkyHodonín, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Město Hodonín se přidalo k pokusu o rekord ve vypouštění balónků s přáním Ježíškovi. Akce se uskuteční v pátek 9. prosince po celé České republice, informovala mluvčí hodonínské radnice Petra Kotásková.

Hokejová EBEL, 26. kolo (nedělní výsledky 2): Znojmo - Vídeň 1:4

hokej01-250Vídeň, 27. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Výsledky nedělních zápasů 26. kola rakouské Erste Bank Eishockey Ligy (EBEL) a aktuální tabulka soutěže: Hokejisté Znojma klesli v tabulce na předposlední desáté místo, když vyšli bodově naprázdno také ve Vídni, kde podlehli vysoko 1:4.

Břeclav: Zadržen policista, jež poskytoval informace a ochranu dealerovi drog

pouta-zatceni250Břeclav, 25. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Inspekce policie navrhla stíhat břeclavského policistu z Krajského ředitelství Jihomoravského kraje, který je podezřelý, že zajišťoval místnímu dealerovi drog ochranu, a navíc jej varoval před policejními akcemi. V pátek o tom informovala mluvčí inspekce Radka Sandorová.

Při noční nehodě osobního auta u Oslavan se zranili dva muži

nehoda-noc-mlha250Ivančice, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Řidič a spolujezdec skončili v noci na pondělí v nemocnici po havárii u Oslavan na Brněnsku. Sdělil to brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (28. listopadu)

dopravni-uzavirka1Brno, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Hokejová EBEL, 26. kolo (nedělní výsledky 1): Znojmo - Vídeň 1:4

hokej8Vídeň, 27. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Výsledky nedělních zápasů 26. kola rakouské Erste Bank Eishockey Ligy (EBEL) a aktuální tabulku soutěže. Hokejisté Znojma klesli v tabulce na předposlední desáté místo, když vyšli bodově naprázdno také ve Vídni, kde podlehli vysoko 1:4.

V Čejči hořel přístřešek u domu, zasahovalo sedm hasičských jednotek

Haseni-1Čejč, 27. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Sedm jednotek hasičů likvidovalo v neděli před polednem požár hospodářského přístřešku u rodinného domu v Čejči na Hodonínsku. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu, uvedl operační důstojník hasičů.

V Němčičkách se začalo lyžovat, zatím však pouze na umělé hmotě

lyzarka-250Němčičky, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Navzdory úplné absenci sněhu na jižní Moravě se v neděli 27. listopadu po poledni rozjel vlek v lyžařském areálu v Němčičkách na Břeclavsku. Sezonu zahájíme velkou burzou sportovních potřeb a lyžováním na umělé hmotě, řekl v sobotu vedoucí areálu Jaroslav Stávek.

Hokejová EBEL, 25. kolo (páteční výsledky): Znojmo - Medveščak Záhřeb 1:5

hokej5Znojmo, 25. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Souhrn výsledků pátečních zápasů 25. kola rakouské Erste Bank Eishockey Ligy (EBEL) a aktuální tabulka soutěže: Hokejisté Znojma neuspěli ani v domácím duelu s Medveščakem Záhřeb, jemuž podlehli vysoko 1:5.

Strana 616 z 624