Umístění: Podrobnosti - The Naked Truth

Napsat e-mail Tisk

The Naked Truth

Akce Upravit akci

Název akce:
The Naked Truth
Datum konání:
26.10.2016 - 24.11.2016
Místo konání:
Divadlo Bolka Polívky

Popis akce

Nejen divadelní společnost STAGEARTCZ uvádí českou premiéru divadelní hry The Naked Truth, britského autora Dave Simpsona.

Tato komedie byla ve Velké Británii uváděna s velkým úspěchem a skvělou odezvou diváků i kladně přijata odbornou divadelní kritikou. Po premiéře v Manchestru v roce 2008 sklízela zasloužené ovace během turné po celé Velké Británii.

The Naked Truth je příběhem pěti žen, které se setkávají ve vesnické tělocvičně-místním „kulturáku“ na kurzu pole dance.
Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče: zvýšit si sebevědomí, získat nebo udržet si muže, vdát se, shodit pár kilogramů anebo se vydat za vytouženou kariérou.

Kvalitní herecké obsazení je základním předpokladem úspěšné inscenace.Nejinak je tomu i v našem uvedení, kterému vévodí charismatická Chantal Poullain nebo držitelka Českého lva Gabriela Míčová.

V The Naked Truth se diváci setkají i s dalšími herečkami, které znají z televizních obrazovek – Markétou Plánkovou, Petru Špindlerovou, Klárou Apolenářovou, Annou Stropnickou, Hanou Kusnjerovou nebo Alžbětou Vaculčiakovou a v neposlední řadě i s nepřehlédnutelnou Alenou Bazalovou a talentovanou Natálii Tíchánkovou.

Premiéra 26. 10. 2016 v Divadle Bolka Polívky

Více informací a vstupenky naleznete zde: http://bit.ly/TheNakedTruthCZ

Organizátor:
StageArtCz
WWW stránka:
www.stageart.cz/repertoar/thenakedtruth/

Kontakt:
http://bit.ly/TheNakedTruthCZ
Kontaktní e-mail:
info@stageart.cz
Mezinárodní výstava vín Grand Prix Austerlitz 2020