Umístění: Podrobnosti - Svatý Martin na Mikulovsku – FOS

Napsat e-mail Tisk

Svatý Martin na Mikulovsku – FOS

Akce Upravit akci

Svatý Martin na Mikulovsku – FOS
Název akce:
Svatý Martin na Mikulovsku – FOS
Datum konání:
11.11.2017 - 12.11.2017
Místo konání:
Dolní Dunajovice, Perná, Bavory, Mikulov, Sedlec

Popis akce

Přijeďte objevit krásy podzimního Mikulovska.

Vítejte v Mikulově, městě s vůní jihu, které si svou malebnou siluetou vysloužilo přirovnání Florencie severu. Vůni jihu najdete nejen ve vánku z panonských nížin a lupenech květenství na svazích Svatého kopečku či celé Pálavy, ale hlavně ve vínech. Aromatická vína, jejichž bílou barvu namíchalo letní slunce a vápencové skály, jsou zlatým pokladem Moravy.

V ceně dvoudenní vstupenky získáte degustaci všech festivalových vzorků, vstup do všech sklepů, tištěného průvodce s podrobnými medailonky vinařů, degustační skleničku, stylovou tašku, možnost využití festivalové autobusové dopravy a vstup na vybrané akce doprovodného programu zdarma.

Svatomartinský festival začíná oficiálně v sobotu 11. listopadu, sklepy se otevřou od 10.00 do 21.00 hod. s následným večerním programem. V neděli pak pokračuje od 10.00 do 15.00 hod., po oba dva dny s možností nákupu vín.

Centrální registrační místo v Mikulově bude otevřeno v sobotu 11. listopadu mezi 8.00 a 15.00 hod. a v neděli mezi 10.00 a 12.00 hod. Kyvadlová doprava zdarma mezi obcemi bude zajištěna po celou dobu festivalu.

Vstupenky v e-shopu Nadace Partnerství nebo v síti Ticketstream.

 

Organizátor:
Partnerství, o.p.s.
WWW stránka:
www.otevrenesklepy.cz

Kontaktní telefon:
515903121
Kontaktní e-mail:
otevrene.sklepy@nap.cz