Umístění: Podrobnosti - Floristický ateliér v Otevřené zahradě

Napsat e-mail Tisk

Floristický ateliér v Otevřené zahradě

Akce Upravit akci

Název akce:
Floristický ateliér v Otevřené zahradě
Datum konání:
14.06.2017 - 14.06.2017
Místo konání:
Otevřená zahrada - vzdělávací a poradenské centrum (Brno, Údolní 33)

Popis akce

Zveme vás na květinovou dílnu, která potěší oči, provoní tělo a zahřeje u srdce. Z rostlin a květin, které rostou v Otevřené zahradě, uvážete svoji (první) vlastní kytici. Bude originální. Bude svěží a čerstvá, voňavá a zářivá – tak jako příroda sama. Dílnou vás provede florista a umělec Tamás Vígh. Prozradí základy teorie estetiky a představí různé techniky vázání.

Kdo je Tamás Vígh?

Dvojnásobný držitel titulu mistra floristy na Slovensku. Umístil se na předních příčkách v několika mezinárodních soutěžích, později se stal odborným garantem na soutěžích Euroskills. Je členem poroty na soutěži Euroflora.

Tamás a naše bylinkové dílny

"S Tamásem jsme se setkali vloni na jaře, kdy jsme obdivovali květiny v jeho ateliéru. Rychle jsme našli společnou řeč a začali spolupracovat. Na naší Růžové dílně jsme používali růže, které pěstuje Tamásova rodina, na výrobu kosmetické řady. Tamás brzy objevil Otevřenou zahradu a v jeho ateliéru a prodejně dnes najdete i rostliny z Otevřené zahrady. A to byl už jen krok k tomu, abychom pozvali Tamáse k vedení květinové dílny u nás. Pro velký úspěch ve spolupráci pokračujeme," říká Helena Peřinová z Otevřené zahrady.

Tamás k tomu dodává: „Ctím přírodní charakter materiálu, se kterým pracuji. Práce květináře jde ruku v ruce s ekologií, a to jsou dva zásadní důvody, proč jsem se rozhodl prodávat květy s malou ekologickou stopou.“

Těší nás, že můžeme Tamáse znovu přivítat jako hostujícího lektora v Otevřené zahradě a přivonět k umění vázání květin.


Akce se koná od 17:00 do 20:00.

Cena: 1 200 Kč.


Pro přihlášení na akci se prosím zaregistrujte na webových stránkách Otevřené zahrady.

Organizátor:
Otevřená zahrada - vzdělávací a poradenské centrum
WWW stránka:
http://www.otevrenazahrada.cz/detail-akce.aspx?id=

Kontakt:
Eva Kloudová
Kontaktní telefon:
515 903 111
Kontaktní e-mail:
eva.kloudova@nap.cz