Umístění: Podrobnosti - Májové otevřené sklepy v Novém Šaldorfu

Napsat e-mail Tisk

Májové otevřené sklepy v Novém Šaldorfu

Akce Upravit akci

Májové otevřené sklepy v Novém Šaldorfu
Název akce:
Májové otevřené sklepy v Novém Šaldorfu
Datum konání:
19.05.2017 - 20.05.2017
Místo konání:
Nový Šaldorf

Popis akce

Již třetí májovou sobotu se můžete těšit na otevřené sklepy v Novém Šaldorfu. Čeká na vás skvělé víno šaldorfských vinařů, kouzelná atmosféra místních sklepů a také zajímavý doprovodný program. Místní vinaři vás ale do své náruče přivítají již v pátek 19.5. od 19:00, kdy započne „Živá hudba pod hvězdami“.

 

Program pro návštěvníky vinaři připravili již na páteční večer, tj. 19.5.2017 od 19:00, a to „Živou hudbou pod hvězdami“, kde je pro všechny návštěvníky vstupné zdarma.

 

Sobotní program 20.5.2017 začíná od 10:00. Po celý den bude mít otevřeno celkem 17 vinařství. Celodenní vstupné činí 400 Kč a je v něm zahrnuta degustační sklenička, 40 kusů degustačních tolarů (lze je i dokoupit), ochutnávka paštik, program otevřených sklepů a večerní zábava.

Můžete se těšit na degustátorské soutěže o ceny, kdy hlavní výhra určitě potěší všechny milovníky vína: trakač plný vín. Dále cimbálové muziky ve sklepních uličkách, vystoupení dětských souborů a jako novinku v letošním roce i dětský program. Večer je přichystaná taneční zábava v sále Modrých sklepů, kde zahraje hudební skupina Onkels.

 

Více informací:

www.saldorfske-sklepy.cz

 

https://www.facebook.com/modresklepy/

WWW stránka:
www.saldorfske-sklepy.cz