Umístění: Podrobnosti - Martino Hammerle-Bortolotti na zámku Valtice

Napsat e-mail Tisk

Martino Hammerle-Bortolotti na zámku Valtice

Akce Upravit akci

Martino Hammerle-Bortolotti na zámku Valtice
Název akce:
Martino Hammerle-Bortolotti na zámku Valtice
Datum konání:
09.06.2019 - 09.06.2019
Místo konání:
Státní zámek Valtice, Zámek 1, 691 42 Valtice

Popis akce

Po roce se opět můžou příznivci krásných operních melodií těšit na další - již 15. operní recitál rakousko-italského barytonisty. V neděli  9. června 2019 vystoupí v jedinečném prostředí impozantní zámecké jízdárny ve Valticích skvělý operní pěvec Martino Hammerle–Bortolotti. Koncerty tohoto neobyčejně všestranného umělce s velkým hlasem přinášejí vždy mimořádný hudební zážitek.

Pozvání přijala také Moravská filharmonie Olomouc, která patří k předním a nejstarším symfonickým orchestrům v České republice. Doprovázela i takové operní hvězdy jako je např. José Carreras (jeden ze tří slavných tenorů), José Cura či Elina Garanča.

Na koncertu zazní árie z oper mladého Giuseppe Verdiho a jako moravská premiéra část z opery Templáři na Moravě od Karla Šebora.

V Turistickém informačním centru Valtice jsou v prodeji vstupenky za 300 Kč (v den koncertu 350 Kč). Rezervace vstupenek na tel. +420 734 256 709 nebo e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Organizátor:
Město Valtice
WWW stránka:
www.valtice.eu

Kontakt:
Turistické informační centrum Valtice
Kontaktní telefon:
+420 734 256 709
Kontaktní e-mail:
tic@valtice.eu