Umístění: Hlavní stránka

Sázení na box: kde najít informace?

casinoPokud budete hrát pouze plakáty s nejznámějšími boxery, přijdete o spoustu sázkových příležitostí, a tedy i výher. V České republice je nabídka soutěží poměrně bohatá, a abyste nebyli vybíraví při čekání na zápas století o pás, seznamte se s ostatními soutěžemi. Tyto soutěže jsou méně známé než IBF nebo WBA, ale nabízejí stejně mnoho příležitostí pro vaše sázky, protože se v nich představují nadějní boxeři i staří známí.

V České republice je trochu problém, když nečtete zprávy v angličtině. O zápasech s celosvětovou aurou najdete informace i v běžných sportovních médiích. U ostatních soutěží musíte hledat na stránkách nadšenců, na fórech o boxu a bojových sportech a také na oficiálních stránkách. Informace o boxu jsou zásadní. O formě hráčů, ale také o všem, co je obklopuje. Psychologie a stav mysli před zápasem dělají v ringu rozdíl. Novináři jsou často vášniví a je třeba si dávat pozor, abyste nenarazili na názory a stanoviska k boxu, které vycházejí spíše z vášně než z chladného rozumu.

Vítejte ve velmi zvláštním sportu, který možná zasáhne i do vašeho života. U boxu se dotkneme prostých radostí z online sázení, kdy se výhry stávají méně důležitými než intelektuální uspokojení.  Vsaďte si na boxerský zápas 10 eur nebo i méně a pochopíte, jak můžete při sledování boxerského zápasu přijít o rozum. Mistrovství světa Formule 1, WRC, motocyklové závody. Motoristické sporty jsou okrajovou součástí sportovního sázení.  Je to však účinný způsob, jak si vylepšit svůj bankroll restaurantbaracuda.com/, aniž byste příliš riskovali. Možná jsou nadšenci vzácnější a reflex sázet není v kultuře motoristických sportů.  Stránky pro sportovní sázení nabízejí pěknou přehlídku, kde najdete hlavní události dané disciplíny. Sázek je mnoho a kurzy jsou zajímavé.  Výhodou pro zkušeného sázkaře, který se chce postarat o svůj bankroll, je, že není nutné být specialistou. Překvapení jsou vzácná, favorité jsou známí a rozhodující je stroj, na kterém běží.  Podívejme se tedy na tyto disciplíny a zjistěme, jak na ně můžeme sázet jako profesionální sázkaři.

Motorové sporty: jistota pro vaše sázky?

To je cesta sázkaře. Najděte rovnováhu mezi riskováním a bezpečností. Z této neřešitelné rovnice musíte najít cestu. Motoristické sporty jsou jednou z nich. Sázení na Velkou cenu  vám umožňuje omezit riziko prohry. Samozřejmě stejně jako jezdci nejste imunní vůči nehodě v první zatáčce prvního kola nebo vůči poruše. Existují nepředvídatelné věci.  Přesto na začátku velké ceny víte, kdo nevyhraje, a můžete určit alespoň stupně vítězů. To, co je pro sázkaře výhodou, se stalo skutečným problémem pro majitele mistrovství světa formule 1 FIA, kteří neustále hledají řešení, jak získat zpět určitou nejistotu.

Sebastian Vettel má kurz 2,55 a Lewis Hamilton 3,45 na konečné vítězství.  Chcete-li však hrát na jistotu, můžete si vsadit na stupně vítězů. A tam Vettel prochází v kurzu 1,30. Hamilton má kurz 1,42. Kurz 1,42 je pro sázkaře, který umí brát čas, docela zajímavý, zejména proto, že by se muselo stát kataklyzma, aby tam nebyl. Když to srovnáte s mistrovstvím světa, je formule 1 pro sázkaře nepochybně bezpečnější.

Ostatní motoristické sporty mají pro sázkaře stejnou kvalitu. Od závodu Paříž-Dakar, který se jede v Latinské Americe, což může být z geografického hlediska matoucí, až po 24 hodin Le Mans, jména favoritů snadno vyniknou. Romantika byla vhozena do krabice rozšlapané nohama investorů. Technologie dostala přednost před poezií. A pro nás sázkaře, cyniky všech cyniků, je to dobře. Váha, kterou přebírá technika, a tedy i rozpočet týmů, může snadno určit dva nebo tři favority jako v bájné 24hodinovce Le Mans, kde v roce 2017 bylo otázkou, zda Porsche porazí Audi . Dva výrobci patřící do stejné skupiny. A Porsche zvítězilo před Audi. Možná, že v Moto se může odehrát více překvapení, protože navzdory technice a velkým týmům je zde stále místo pro jezdce. Neříkám, že sázky jsou bezpečné, ale jsou bezpečnější než ve většině jiných sportů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci