Umístění: Podrobnosti - Královna jazzu a R'n'B Dianne Reeves v Brně

Napsat e-mail Tisk

Královna jazzu a R'n'B Dianne Reeves v Brně

Akce Upravit akci

Královna jazzu a R'n'B Dianne Reeves v Brně
Název akce:
Královna jazzu a R'n'B Dianne Reeves v Brně
Datum konání:
17.03.2015
Místo konání:
Bobycentrum, Brno

Popis akce

JazzFestBrno i letos hraje s nejvyššími kartami a do Brna přiváží absolutní špičku světového i domácího jazzu. Už 17. března se fanoušci dobré hudby mohou těšit na královnu jazzu a R'n'B Dianne Reeves, která zazpívá v Bobycentru.

Čtyřnásobná držitelka ceny Grammy, jediná zpěvačka historie, která dokázala získat tři ceny akademie za nejlepší pěvecký výkon za tři po sobě jdoucí nahrávky, autorka veleúspěšného soundtracku ke kultovnímu filmu George Clooneyho Dobrou noc a hodně štěstí. Taková pověst předchází afroamerickou zpěvačku, která navíc získala nominaci i na letošní cenu Grammy za svoje nejnovější album Beautiful Life. Album produkovala vynikající bubenice Terri Lyne Carrington a vedle nádherného hlasu samotné Reeves nabízí i hudební konverzace s Gregorym Porterem, Robertem Glasperem, Lalah Hathaway a Esperanzou Spalding. Album Beautiful Life potvrzuje, že Reeves je ve formě a svůj talent dokáže prodat i v kontextu na pomezí jazzu a R´n´B.

Osmapadesátiletá zpěvačka pocházející z hudební rodiny se drží na vrcholu už přes tři dekády.  Posluchači i kritika Dianne Reeves milují, jelikož umí v posluchačsky velmi přístupném balení nabídnout nefalšovanou uměleckou kvalitu. Za nejlepší zpěvačku pod sluncem ji považuje i Bobby McFerrin. A to už je nějaká reference. Šarmantní divu a majitelku sytého a jedinečně zbarveného hlasu nyní čeká premiérové vystoupení v moravské metropoli.

Vstupenky na koncert okouzlující zpěvačky jsou v prodeji už nyní na festivalovém webu a na webu Nejkoncerty.cz od 390 korun.

www.jazzfestbrno.cz

 

https://www.facebook.com/events/296587897206465/

Organizátor:
JazzFestBrno
WWW stránka:
www.jazzfestbrno.cz

Kontakt:
www.nejkoncerty.cz