Umístění: Podrobnosti - Otevřené sklepy v Hruškách

Napsat e-mail Tisk

Otevřené sklepy v Hruškách

Akce Upravit akci

Otevřené sklepy v Hruškách
Název akce:
Otevřené sklepy v Hruškách
Datum konání:
04.07.2015
Místo konání:
Hrušky

Popis akce

Máte začátkem července cestu na jižní Moravu a chcete nasát místní atmosféru? Zajeďte na Podluží do obce Hrušky, kde se každoročně otevírá více než 20 sklepů. Putování za vínem začíná v sobotu 4. července, kdy se sklepy otevřou od 10:00 do 19:00 hodin. Dopravu mezi sklepy zprostředkují každou půl hodinu koňské povozy. V programu otevřených sklepů opět nebude chybět hrušecká cimbálová muzika, která bude vyhrávat v době otevřených sklepů a pro večerní zábavu zahraje FIVE LIVE. Máte se zkrátka na co těšit.

Hrušky vám zprostředkují opravdu rodinnou atmosféru a kromě výtečného místního vína můžete ochutnat speciality jako například moravské müssli, což jsou vlastně chuťově nenapodobitelné škvarky. Kromě dalších tradičních jídel, jakými jsou klobásky či koláče, můžete ochutnat třeba zajímavé vinné želé. Každý účastník při vstupu obdrží anketní lístek. Po jeho vyplnění a odevzdání do boxu v otevřených sklepech. Bude ve 21.00 hodin u Myslivny vylosováno 5 výherců, kteří obdrží volné vstupenky na příští rok.

 

Velkou devizou Hrušek je výborně dopravní spojení, protože Hrušky leží na hlavní železniční trati Břeclav – Přerov, dále cca 4 km od Hrušek je sjezd z dálnice D2, velmi dobře se lze dostat i autobusem z Břeclavi nebo Hodonína.

WWW stránka:
www.hrusky.net