Umístění: Podrobnosti - Expediční kamera 2024

Napsat e-mail Tisk

Expediční kamera 2024

Akce Upravit akci

Expediční kamera 2024
Název akce:
Expediční kamera 2024
Datum konání:
09.04.2024 - 09.04.2024
Místo konání:
Kino Panorama Kyjov

Popis akce

Čtrnáctý ročník filmového festivalu EXPEDIČNÍ KAMERA v Kyjově nabídne dokumenty o cestování, dobrodružství i divoké přírodě. Který ze 7 snímků Vás letos zaujme nejvíce?

Těšit se můžete na film LEZCI s našim nejlepším českým lezcem a olympionikem Adamem Ondrou, který Vám představí mladého lezce Pepu Šindela a společně s ním se bude snažit o přelez jedné z nejtěžších skalních cest v oblasti Krpcovo na Slovensku. Kromě filmu s Adamem uvidíte JAVARI, film o kmeni žijícím na peruánsko-brazilské hranici. Expediční kamera vám dále nabídne snímek s českým kajakářem Vavřincem Hradilkem – Expedice Ganga: Vávrova výzva, nebo italský snímek Pioneri o přechodu šesti hlavních hor Pale di San Martino během jediného dne. ZTRACENÉ MOMENTY je amatérsko autentický příběhem páru z britského Yorkshire, který se vydá do Norska na svou první horskou cykloturistiku. Kajakáři si ulahodí u filmu OBJEVOVÁNÍ PATAGONSKÉ RIO BLANCO a u snímku NÁSLEDOVÁNÍ SPRÁVNÉ CESTY se dozvíme, zda vášeň ke sportu může přinést rovnováhu a naplnění.

Letos máme pro Vás i soutěž! Pro zpestření pauzy mezi vysílacími bloky jsme si pro Vás nachystali losování o zajímavé ceny. Přijďte, inspirujte se, bavte se a vyhrajte!

Kde: Kino Panorama

Vstupné: 150 Kč / děti do 15 let ZDARMA

Bližší info a vstupenky: https://www.kino-kyjov.cz/expedicni-kamera-2024-prehlidka-outdoorovych-filmu/

Organizátor:
Městské kulturní středisko Kyjov

Kontakt:
Kino Panorama Kyjov
Kontaktní telefon:
518 612 945
Kontaktní e-mail:
kino@mkskyjov.cz