Umístění: Podrobnosti - SUPERMOTARD OPEN TOUR MČR

Napsat e-mail Tisk

SUPERMOTARD OPEN TOUR MČR

Akce Upravit akci

SUPERMOTARD OPEN TOUR MČR
Název akce:
SUPERMOTARD OPEN TOUR MČR
Datum konání:
14.07.2012 - 15.07.2012
Místo konání:
ÚAN Zvonařka - nedaleko galerie Vaňkovka

Popis akce

 

V neděli 15.7. proběhne největší motoristická událost v centru města Brna. Jezdci supermota budou bojovat o body do Mistrovství ČR v rámci seriálu závodů SUPERMOTARD OPEN TOUR ČSMS nedaleko Vaňkovky na prostranství bývalého autobusového nádraží Zvonařka, kde vznikne plnohodnotná trať včetně hliněné terénní části, která je pro diváky velice atraktivní.

Celý program začne již v sobotu 14.7. Po celý den budou probíhat tréninky a od 20h se bude promítat film Tomorrow Will Be Better, který popisuje cestu Libora Podmola za titulem mistra světa FMX.

V neděli se diváci mohou těšit kromě velice akčních závodů, také na streetfight show, simulátor nárazu, taneční vystoupení skupiny B-fresh nebo na krásné dívky, které k závodům motorek bezesporu patří. Diváci budou také v roli porotců, kdy budou hodnotit největší drift v podaní těch nejlepších supermoto jezdců z ČR i zahraničí. A pro ty soutěživé je nachystané kolo štestí u stánku Automotodromu Brno, a jeden šťastlivec odjedede od Vaňkovky na skůtru, který jako výhru věnovala firma Akademie realit. Celý den zakončí stylové vyhlášení vítězů a koncert brněnské kapely Homu Guru.

 

sobota 14.7.

9:00 - 18:00 tréninky, od 20h promítání filmu Tomorrow Will Be Better

neděle 15.7.

od 8:00 tréninky, 12:30 streetfight and dance show B-fresh

od 13:00 závody, 15:00 soutěž o největší drift, od 15:40 závody,

18:00 vyhlášení a concert kapely Homo Guru

 

WWW stránka:
www.supermotard.cz

Kontaktní telefon:
605297954
Kontaktní e-mail:
supermotard@email.cz