Pirátská strana
Umístění: Soutěž

Vyhrajte 12 lístků na výstavu o vulkánech v MZM

VULKANY zeme krystof turekBrno, 30. ledna 2014 - Vulkány - tepny Země. Právě tak se jmenuje nová výstava v Moravském zemském muzeu, která seznámí návštěvníky s fenoménem vulkanismu na Zemi a zároveň se věnuje sopečné činnosti na území České republiky. Zapojte se s webem ListyJM.cz do soutěže o šest vstupenek zdarma pro dvě osoby. Soutěžit můtete zde.

Vyhrajte lístky zdarma do Divadla Bolka Polívky!

koule divadlo bolka polivkyBrno, 9. ledna 2015 - Zapojte se s webem ListyJM.cz do soutěže o lístky zdarma na představení v brněnském Divadle Bolka Polívky! Těšit se můžete na divadelní zpracování skandální rozhlasové hry, která rozpoutala lavinu soudních žalob a mediálních emocí.

Vyhrajte 10 vstupenek zdarma do Technického muzea v Brně!

tmb soutez listkyBrno, 12. prosince 2014 - Zajímáte se o technické zajímavosti všeho druhu? Fascinuje Vás neustále se měnící svět techniky a toužíte se alespoň na chvíli vrátit v čase a poznat na vlastní oči důmyslnost a krásu nejrůznějších vynálezů, které sloužily našim předkům, či položily základy věcí které se samozřejmostí používáme dnes? Ideální příležitostí k takovému zážitku je návštěva některé z mnoha expozic Technického muzea v Brně.

Vyhrajte 8 lístků zdarma do Janáčkova divadla!

prodana nevesta ndbBrno, 4. prosince 2014 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno soutěž! Tentokrát jsou ve hře lístky na prosincová představení. Vyhrát můžete vstupenky na operu PRODANÁ NEVĚSTA. Představení se uskuteční pátek 19. prosince 2014 v 19 hodin v Janáčkově divadle. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o čtyři dvojice vstupenek. Soutěžit můžete zde

Vyhrajte lístky do Divadla Bolka Polívky!

Divadlo masky 350Brno, 21. listopadu 2014 - Krásný lidský příběh dvou mužů, kteří utíkají z nemocnice, aby se setkali se životem, který nepoznali. Dva pacienti se rozhodnou strávit čas svého života jinak než poleháváním v nemocnici. Odhodlají se k dobrodružnému útěku a potkávají se s celou řadou lidských příběhů. Právě takový je příběh divadelní hry Mínus dva.

Vyhrajte 8 lístků zdarma do Mahenova divadla!

mahenovo divadloBrno, 14. listopadu 2014 - Chorvatské národní divadlo ze Zábřehu přiveze do Mahenova divadla operu Její pastorkyňa. Právě v Mahenově divadle se konaly premiéry Janáčkových oper. Vyhrajte 8 vstupenek na operu Její partorkyňa, ktera se koná 28. 11. v Mahenově divadle od 19 hodin. Soutěžit můžete zde

Vyhrajte 10 vstupenek do Technického muzea v Brně!

technicke muzeum v brne soutez deset listkuBrno, 31. října 2014 - Zajímáte se o technické zajímavosti všeho druhu? Fascinuje Vás neustále se měnící svět techniky a toužíte se alespoň na chvíli vrátit v čase a poznat na vlastní oči důmyslnost a krásu nejrůznějších vynálezů, které sloužily našim předkům, či položily základy věcí které se samozřejmostí používáme dnes? Ideální příležitostí k takovému zážitku je návštěva některé z mnoha expozic Technického muzea v Brně.

Vyhrajte lístky zdarma do Divadla Bolka Polívky!

rosencrantzBrno, 24. října 2014 - Web ListyJM.cz pro Vás opět připravil zajímavou soutěž! Zapojte se do soutěže o lístky na představení v brněnském Divadle Bolka Polívky. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a budete zařazeni do slosování o čtyři vstupenky na představení Rosencrantz a Guildenstern jsou mrtvi. Soutěit můžete zde

Strana 8 z 24