Umístění: Soutěž Soutěž

Soutěž

SMOKIE TOUR 2009

Smokie18.5. Mladá Boleslav | 19.5. Pardubice | 20.5. Ústí nad Labem | 21.5. Brno | 22.5. České Budějovice

Když v roce 1974 skupina KINDNESS z anglického Bradfordu vystupovala v jednom z londýnských klubů a "očarovala" zde přítomného Nickyho Chinna ( polovinu producensko-autorského tandemu Chinn-Chapman který produkoval např. Sweet, Suzi Quatro nebo Mud) natolik, že přesvědčil svého "parťáka" a nabídli Kindness smlouvu, nastala v životech a kariéře čtyř muzikantů zásadní změna a zlom!

Soutěž - Arakain Space Tour 2009

Arakain - soutěžPražská skupina Arakain se na české scéně pohybuje již dlouhých 27 let. O tom, že úspěšně, svědčí celkem 29 vydaných  nosičů, kterých se prodalo okolo 750.000 ks. Na svém kontě má tři Zlaté desky za prodej CD, Multiplatinovou desku za prodej DVD ARAKAIN XXV EDEN a Zlatou Videonahrávku za ARAKAIN 15. Arakain je žádanou koncertní kapelou, což dokládá počtem více jak 1600 odehraných vystoupení v tuzemsku i zahraničí a jeho koncerty navštívilo přes tři miliony lidí. O popularitě u fanoušků, ale i uznání odborníků svědčí mnoho ocenění v anketách Video roku, Deska roku, Kapela roku nebo v kategoriích Instrumentalista roku. V roce 2001 obdržela Cenu Hudební akademie Gramy 2000.

Soutěž prosinec - Lord of the Dance

Lord of the DanceDo Brna míří taneční show Lord of the Dance. Diváci budou mít možnost zhlédnout fantastický příběh Dobra a Zla v překrásné pohádkové scéně,  precizní taneční  výkony desítek tanečníků v sólových výstupech i nezaměnitelných tanečních formacích, které proslavily irský tanec po celém světě. Taneční představení slaví úspěchy po celém světě již více než 10 let a v České republice, bylo poprvé uvedeno v roce 2003, ho vidělo přes 100 000 diváků. Představení proběhne 28.února v hale Rondo...

Soutěž listopad/prosinec - koncert 100°C

soutěž 100°C Vyhrajte vstupenky na koncert progresivní kapely 100°C, který se uskuteční  11. 12. 2008 v Brně v klubu Musilka.

Lídr šestičlenné kapely 100°C, která odehraje na třicet koncertů po České a Slovenské republice a Itálii, se netají nadšením z dění kolem kapely: „Jsme velice příjemně překvapeni. Na všech festivalech jsme dostali dobré časy a lidé vždy skvěle reagují. Moc se těšíme dovnitř, kde nám to jde stejně nejlíp. Připravili jsme zbrusu novou show, která bude kombinovat vizuální stránku klipů Cream a Who I Am,“ zve zpěvák a kytarista Jakub „Joshua“ Johánek.

Soutež listopad - Tutanchamon

Vyhrajte vstupenky na výstavu Tutanchamon – jeho hrob a poklady!
Toužíte navštívit tuto unikátní výstavu? Máme pro vás 10 vstupenek, které věnoval organizátor výstavy Live Nation ČR. Odpovědi na soutěžní otázky posílejte do 21. listopadu na adresu redakce nebo e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pět vylosovaných výherců odměníme dvěma vstupenkami.
 
Soutěžní otázky
1.    Kolik replik uměleckých předmětů můžete na výstavě vidět?
2.    V jakém roce byla Tutanchamonova hrobka objevena?
3.    Jak se jmenoval objevitel hrobky?

Soutěž listopad - Tatra

Pokud jste se letos na historické stroje podívat nepřijeli, máte stále ještě šanci vidět tatrovácké vozy na vlastní oči. Můžete si totiž zasoutěžit o deset volných vstupenek do Technického muzea Tatra v Kopřivnici. Stačí zaslat odpověď na soutěžní otázku do 21. listopadu na adresu redakce nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a pět vylosovaných výherců od nás získá dvě vstupenky.

Který z typů vozů Tatra používali vládní činitelé KSČ?
a)    T 87  
b)    Tatra 603
c)    T 57

Strana 24 z 24