Umístění: Soutěž Soutěž Vyhrajte 6 vstupenek na Královský košt vín Znojmo

Vyhrajte 6 vstupenek na Královský košt vín Znojmo

Brno, 21. července 2017 – Královské košty jsou místem setkání odborníků i milovníků vín s 300 nejlépe hodnocenými víny jedné z největších soutěží českých a moravských vín – KRÁL VÍN České republiky. Velká pultová degustace je určena nejširší veřejnosti i odborníkům z vinoték a gastronomie. Akce proběhne 25. srpna od 18 do 22.30 hodin v Louckém Klášteře ve Znojmě.

Královský košt Znojmo 350x233

 

Akce proběhne ve Znojmě už podruhé, navíc ihned po vyhlášení výsledků soutěže. Ve starobylých prostorách budete moci bez omezení ochutnávat všechna vystavená vína dle vašeho výběru, neutralizovat se degustačními sousty či osvěžit vodou. Počet návštěvníků je omezen tak, aby degustace probíhala v náležitém pohodlí a pohodě. Ve 21 hod proběhne slosování všech vstupenek, výherci na místě obdrží věcné ceny.

Na nádvoří Louckého kláštera bude navíc připraven doprovodný kulturní program a grilované speciality. Budete si moci zazpívat i zatancovat s cimbálovou muzikou. Přijeďte do Znojma na celý víkend – organizátoři připravili pro návštěvníky Královského koštu celou řadu bonusů, které pobyt zpříjemní a také zlevní! Více na Královský košt Znojmo.

Soutěžte s námi a vyhrajte 6 vstupenek na Královský košt Znojmo 2017 – 25. 8. 2017. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku. Soutěžit můžete zde.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci