Aktualizováno: Tuesday, 17. October 00:00

Umístění: Soutěž Soutěž Vyhrajte 8 lístků na Forever King Of Pop - The Michael Jackson Show!

Vyhrajte 8 lístků na Forever King Of Pop - The Michael Jackson Show!

michael-jacksonBrno, 1. března 2012 - Fanoušci Michaela Jacksona si 25. června připomenou třetí výročí jeho smrti. Král popu podlehl v roce 2009 osudné dávce anestetik a jeho velkolepého návratu na světová pódia se tak příznivci již nedočkali.

Nyní se jim však nabízí jedinečná možnost zažít atmosféru živého koncertního vystoupení Michaela Jacksona včetně všech jeho hitů na vlastní kůži. Unikátní vystoupení Forever King Of Pop - The Michael Jackson Show zavítá i do Brna a fanoušci si jej budou moci vychutnat 29. března v Hale Vodova.

Živá, přes dvě hodiny trvající muzikálová show nabídne "živého Michaela Jacksona", další vystupující zpěváky, gospel choir, tanečníky a kaskadéry, živou doprovodnou skupinu, kostýmy, velkoplošnou videostěnu, kulisy či doprovodné efekty. Více na www.ticketpro.cz.

Pozor, soutěž!

Vyhrajte lístky zdarma na tuto jedinečnou hudební show!

Michael Jackson měl přezdívku:

a) Král popu
b) Král punku
c) Král dechovky


Správné odpovědi zasílejte do 20. března na adresu redakce nebo na soutez@listyjm.cz, do předmětu zprávy uveďte JACKSON. Čtyři vylosovaní výherci získají po dvou volných vstupenkách na vystoupení. Výherci budou včas kontaktováni redakcí.


Soutěž ukončena.


Šalina - řádková inzerce