Umístění: Soutěž Soutěž Vyhrajte vstupenky na svátek gastronomie Špilberk Food Festival!

Vyhrajte vstupenky na svátek gastronomie Špilberk Food Festival!

gastronomie3Brno, 3. dubna 2012 – První ročník festivalu Špilberk Food Festival se uskuteční v nejvýznamnější brněnské památce od 11. do 13. května 2012. Festival je určen všem milovníkům dobrého jídla, lahodných nápojů a vybraných delikates. O nevšední gastronomické zážitky se postarají přední šéfkuchaři nejvýznamnějších podniků Jihomoravského kraje. Akci okořenění bohatý doprovodný program zaměřený nejenom na vyznavače kvalitní gastronomie, ale i na širokou veřejnost včetně rodin s dětmi. Listy jižní Moravy pro vás připravily soutěž o vstupenky na tuto akci, které zahrnují i konzumaci.
 

V areálu hradu Špilberk se budou podávat prvotřídní delikatesy přímo pod širým nebem. Po tři dny čeká na návštěvníky vedle gastronomických specialit bohatý program plný degustací vín, kávového umění, ochutnávek destilátů, kuchařských exhibicí či pivních degustací. Samozřejmě nebude chybět ani barmanská show nebo besedy s odborníky.

Nedílnou součástí akce bude i prodejní přehlídka vín. Účastníkům festivalu se tak otevře možnost ochutnání nejenom rozmanitých kulinářských specialit ale i nespočtu vzorků různých vín. Návštěvník si může také vyzkoušet kombinaci vybraných vín a pokrmů, jejichž gastronomická hodnota bude výraznější než zážitek z jídla či vína samotného. Řízené degustace povedou samotní vinaři, kteří odborným výkladem zasvětí návštěvníky do tajů správného ochutnávání, výroby a pěstování vína.

gastronomie4Vstup na Špilberk Food Festival bude možný pouze s platnou vstupenkou. Součástí vstupenky bude i základní balíček festivalových platidel na konzumaci. Toto platidlo bude jediná měna, za kterou si návštěvníci festivalu mohou zakoupit degustační menu, vybrané nápoje a ostatní delikatesy. Další festivalové peníze bude možné zakoupit kdykoliv v průběhu festivalu na speciálně označených místech v areálu. Vstupenky s jednodenní platností budou prodávány vždy jen na konkrétní den. Více informací o programu a vstupenkách najdete na oficiálních stránkách Špilberk Food Festivalu. Mediálním partnerem akce jsou Listy jižní Moravy.

Soutěž o vstupenky na Špilberk Food Festival

Kolikátý ročník festivalu Špilberk Food Festival se letos v květnu uskuteční?
  1. první
  2. druhý
  3. třetí
Jeden vylosovaný výherce obdrží od redakce Listů jižní Moravy dvě vstupenky spojené s konzumací na Špilberk Food Festival. Odpovědi zasílejte do 1. května na adresu redakce nebo na e-mail: soutez@ListyJM.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte "jídlo".

Soutěž ukončena.

Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci