Brno, 23. června 2011 (MEDIAFAX) - Drážní inspekce prováděla ve čtvrtek od 19. hodiny v Brně na křižovatce ulic Provazníkova a Lesnická rekonstrukci tragické dopravní nehody tramvaje a trolejbusu, při níž v pondělí 23. května zemřel jeden člověk a dalších 16 lidí se zranilo.
Celý článek... Přidat nový komentář

Černá kronika
Brno, 23. června 2011 (MEDIAFAX) - Rychlík z Bohumína do Brna srazil ve čtvrtek navečer muže, který s těžkým zraněním skončil v nemocnici. Muž se zřejmě pokusil o sebevraždu, informoval brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.
Tišnov, 23. června 2011 (MEDIAFAX) - Plachetnice shořela ve středu v Tišnově na Brněnsku dvaapadesátiletému muži, který na její stavbě pracoval přes čtyři roky. Požár byl nejspíš dílem žháře, škoda dosahuje skoro půl milionu korun, řekl ve čtvrtek brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.
Brno, 23. června 2011 (MEDIAFAX) - Až osm let vězení hrozí za podvod muži (34), který se přes inzerát seznámil s matkou dvou dětí z Brna a postupně z ní vylákal více než jeden milion korun. Muž se vydával za tajného agenta, nyní si odpykává šestileté vězení za předchozí podvody, řekl ve středu mluvčí policie Pavel Šváb.
Znojmo, 22. června 2011 (MEDIAFAX) - Až dvouleté odnětí svobody hrozí manželům z obce ze Znojemska, jejichž dvě děti mají dohromady více než 500 zameškaných hodin ve škole. Rodiče už jednou byli potrestaní, ale nadále omlouvají děti bez lékařského potvrzení, sdělila znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.
Rebešovice, 22. června 2011 (MEDIAFAX) - Celkem 36 kovových mříží sebral neznámý pachatel z oken Moravského zemského muzea v Rebešovicích na Brněnsku. Škoda přesáhla 40 tisíc korun, řekl ve středu brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.
Vracov, 22. června 2011 (MEDIAFAX) - Až dvouleté vězení hrozí v případě prokázání viny motorkáři (17), který havaroval u Vracova na Hodonínsku. Spolujezdkyně se těžce zranila, případ vyšetřujeme v souvislosti s podezřením na těžké ublížení na zdraví z nedbalosti, řekl ve středu mluvčí hodonínských policistů Petr Zámečník.
Brno, 22. června 2011 (MEDIAFAX) - Při sousedské potyčce mezi dvěma muži v Brně musela zakročit policejní zásahová jednotka. Muž (27) zamířil zbraní na souseda (47) a vystřelil mu u hlavy, řekl ve středu brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb.


