Tišnov, 23. března 2012 (MEDIAFAX) - Neznámý muž se měl pokusit v Tišnově na Brněnsku nalákat devítiletou dívku do auta. Prověřujeme, zda se oznámení zakládá na pravdě, sdělil brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.
Celý článek... Přidat nový komentář

Černá kronika
Brno, 23. března 2012 (MEDIAFAX) - Na jižní Moravě nebývale roste násilná kriminalita. Jen během prvních tří měsíců letošního roku se v kraji odehrálo osm vražd, řekl zástupce vedoucího krajského oddělení obecné kriminality Luděk Blahák.
Blansko, 23. března 2012 (MEDIAFAX) - Blanenská policie se v několika případech setkala s nepravdivým obviněním žen, že je jejich manželé týrají. Dotyčné měly většinou před rozvodovým řízením, řekla v pátek mluvčí tamní policie Iva Šebková.
Branišovice, 23. března 2012 (MEDIAFAX) - O téměř 50 tisíc korun přišla šestasedmdesátiletá seniorka z Branišovic na Brněnsku, které zloděj ukradl peníze z domu. V pátek o tom informoval brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.
Hodonín, 23. března 2012 (MEDIAFAX) - Bývalý ředitel Zoo Hodonín Miroslav Frais se nedopustil zpronevěry, přijetí úplatku ani porušování povinností při správě cizího majetku. Rozhodl o tom Okresní soud v Hodoníně, který jej zprostil obžaloby, informovala v pátek mluvčí soudu Marcela Kolešová.
Brno, 22. března 2012 (MEDIAFAX) - Dvaatřicetiletý řidič, který ve čtvrtek havaroval u Veverských Knínic na Brněnsku, zemřel v nemocnici. Informovala o tom mluvčí Fakultní nemocnice Brno Anna Mrázová.
Rudice, 22. března 2012 (MEDIAFAX) - Jednadvacetiletý muž ve čtvrtek odpoledne spadl při procházce přírodou v oblasti Rudického propadání v Moravském krasu na Blanensku do rokliny. Jak řekla blanenská policejní mluvčí Iva Šebková, vrtulník transportoval zraněného do nemocnice.
Veverské Knínice, 22. března 2012 (MEDIAFAX) - Vrtulník letecké záchranné služby zasahoval ve čtvrtek u havárie osobního vozidla u Veverských Knínic na Brněnsku. Jednoho zraněného člověka přepravil do brněnské nemocnice, sdělila mluvčí jihomoravských záchranářů Barbora Zuchová.

