Umístění: Společnost Černá kronika Heroin v gulášovce se ženě ukrýt před policisty nepodařilo

Heroin v gulášovce se ženě ukrýt před policisty nepodařilo

Brno, 11. března 2011 (MEDIAFAX) - Až pětileté vězení hrozí ženě (37) z Brna, která prodávala heroin. Podle pátečních slov mluvčího brněnské policie Petra Nečesánka se snažila schovat 18 sáčků s drogou pod pokličkou v gulášové polévce.

Heroin-v-gulasi-2

 

Policie odhalila distributorku drog začátkem minulého týdne, ale případ stále vyšetřovala. "Žena vždy odbavila neznámé zákazníky na dvoře pavlačového domu, bližší odběratele pozvala do bytu," uvedl Nečesánek.

Když se u dveří objevili policisté, snažila se drogy schovat. "Kriminalisté měli povolení k domovní prohlídce, ale žádné drogy dlouho nemohli najít," sdělil mluvčí s tím, že skrýš odhalila vyšetřovatelka, která nahlédla pod pokličku vařící se gulášové polévky. V ní plavalo osmnáct sáčků s heroinem.

Za trestný čin nedovolené výroby a nakládání s psychotropními látkami a jedny hrozí ženě až pětileté vězení.

Heroin-v-gulasi-1

Lenka Horáková, foto: Policie ČR

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci