Umístění: Společnost Černá kronika Nevěřte podvodníkům, kteří údajně proměřují průtok vody

Nevěřte podvodníkům, kteří údajně proměřují průtok vody

Brno, 8. prosince 2015 - VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., varuje odběratele pitné vody před pohybem podvodníků, kteří se v těchto dnech objevili na několika místech Blanenska a Boskovicka. Tito lidé tvrdí, že jsou z vodáren a že proměřují průtok vody v kohoutcích. Za tuto službu a následné údajné zlepšení průtoku vody si inkasují peníze.

vodovodni kohoutek voda

 

„Naši zaměstnanci žádná podobná měření neprovádějí, navíc jsou všichni schopni prokázat se v případě návštěvy domácností nebo dalších odběratelů průkazy naší společnosti. Jejich totožnost si případně můžete telefonicky ověřit na našem centrálním dispečinku, a to na číslech 516 427 249 nebo 734 692 777,“ uvedla mluvčí VAS Iva Šebková.

„Upozorňujeme také na skutečnost, že ve většině obcí je podobný podomní prodej právě kvůli zajištění bezpečnosti obyvatel již zakázán vyhláškami. V případě, že Vás tedy někdo s nabídkou této služby navštíví, nevpouštějte jej do obydlí a konktaktujte Policii ČR na tísňové lince 158, popřípadě na Městskou policii na lince 156,“ doplnila Šebková


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci