Umístění: Společnost Černá kronika Policie pátrá po zakuklenci s pistolí, jenž vyloupil benzínku v Damnicích

Policie pátrá po zakuklenci s pistolí, jenž vyloupil benzínku v Damnicích

Damnice, 5. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Kriminalisté pátrají po zakukleném muži, který s pistolí v ruce vyloupil čerpací stanici na křižovatce mezi Miroslaví a Damnicemi na Znojemsku. Ve čtvrtek to řekla policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

pistole-spoust

 

Neznámý zakuklenec přepadl podle policejní mluvčí benzinovou stanici ve středu v sedm večer. "Přijel osobním autem. Do prostoru benzínky však nezajel, vůz nechal s rozsvícenými světly na kraji silnice," řekla Drahokoupilová.

Pachatel vyloupil benzinku během několika minut. "S kuklou na hlavě a se zbraní v ruce vešel do prodejny. Pozdravil a vyzval obsluhu k vydání peněz. Mladá žena mu z pokladny předala zhruba deset tisíc korun. Vše pobral a odešel," popsala bleskovou a zřejmě promyšlenou loupež policejní mluvčí.

Policie požádala prostřednictvím mluvčí o pomoc při hledání zločince veřejnost. "Muž měl na sobě maskáčové kalhoty a černou bundu. Byl asi 175 centimetrů vysoký a hubený. Mluvil zřetelně česky," řekla Drahokoupilová. Informace, které nám pomohou k co nejrychlejšímu dopadení pachatele, je možné kdykoliv telefonovat na tísňovou linku 158," dodala mluvčí.

Jiří Nováček

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci