Umístění: Společnost Černá kronika Policisté odhalili na Hodonínsku v autě muže se zákazem řízení

Policisté odhalili na Hodonínsku v autě muže se zákazem řízení

Hodonín, 26. června 2012 (MEDIAFAX) - Až tři roky vězení hrozí sedmatřicetiletému muži, kterého za volantem zastavila policie na Hodonínsku. I když nesměl od loňského roku řídit, průkaz dosud neodevzdal a autem se přepravoval dál, řekl v úterý hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

policie-zastaveni_auta-250

Policie auto zastavila kvůli překročení povolené rychlosti v obci o 17 kilometrů za hodinu. "Hlídka dále zjistila, že šofér má sice řidičský průkaz, ale od loňska úředně blokovaný kvůli dosažení 12 trestných bodů. Ani tak jej neodevzdal a jezdil dál," uvedl Zámečník. Muž se bude zpovídat z maření výkonu úřední osoby.

V Ladné na Břeclavsku zjistila policie u devatenáctiletého mladíka ve voze Volkswagen Jetta, že nevlastní řidičské oprávnění a má vyslovený zákaz řízení. "Test na psychotropní látky byl pozitivní. Řidič přiznal, že užil drogu. Měl ji i u sebe," řekla břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová s tím, že vozidlo mělo registrační značky z jiného vozu. Ten navíc nesplňoval technické podmínky pro provoz na silnici.

Lenka Horáková, foto: ilustrační

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript