Umístění: Společnost Černá kronika Požár lakovny aut na Brněnsku způsobil škodu přes dva miliony korun

Požár lakovny aut na Brněnsku způsobil škodu přes dva miliony korun

Střelice, 15. února 2012 (MEDIAFAX) - Škoda odhadovaná přes dva miliony korun vznikla v noci na středu při požáru lakovny aut u rodinného domu ve Střelicích na Brněnsku. Padesátiletý majitel skončil v péči zdravotníků, řekl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.

pozar_lakovny250

 

Hasiči dostali oznámení o události po půlnoci. "Kvůli rozsáhlému požáru byl vyhlášený druhý stupeň požárního poplachu. Na místě zasahovalo šest jednotek," uvedl Haid.

Hořely tři přístřešky u rodinného domu, které sloužily jako lakovna. "Uvnitř byla auta, která zasáhly plameny. Oheň jsme dostali pod kontrolu hodinu po nahlášení. Za další hodinu jsme požár téměř uhasili," sdělil Haid s tím, že majitele odvezli zdravotníci do nemocnice s tržnou ránou na hlavě.

V lakovně shořela čtyři auta a dalších pět vozidel požár poškodil. "I když jsme zabránili rozšíření na sousední rodinný dům, celková škoda podle předběžného odhadu asi přesáhne dva miliony korun. Příčinou vzniku požáru se bude zabývat vyšetřovatel," uzavřel mluvčí.

Lenka Horáková, foto: HZS JmK

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci