Umístění: Společnost Černá kronika Šlapanice: Mladík bez řidičáku ujížděl policistům na kradené motorce

Šlapanice: Mladík bez řidičáku ujížděl policistům na kradené motorce

Šlapanice, 21. září 2011 (MEDIAFAX) - Policisté honili ve Šlapanicích na Brněnsku mladistvého motorkáře, který nereagoval na pokyn k zastavení. Jak sdělil ve středu policejní mluvčí Bohumil Malášek, později vyšlo najevo, že mladík jel na kradené motorce.

motorka01-rychla_jizda

 

Policisté chtěli zastavit motorkáře v Nádražní ulici začátkem týdne. "Řidič ale přidal plyn a ujel," uvedl Malášek.

Mladík při úprku před hlídkou zabočil do areálu jedné z firem, kde položil motocykl na zem a utekl přes plot. "Tam už na něj čekal policista, který mu dal pouta," řekl mluvčí.

Podle něj policisté zjistili, že mladík nemá ani 18 let, nevlastní řidičský průkaz a jel na motorce, kterou někdo před pár dny ukradl v Rakousku.

Policie se případem nadále zabývá.

Lenka Horáková

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci