Umístění: Sport Fotbal Do sportovní haly v Pohořelicích se stěhují řemeslníci

Do sportovní haly v Pohořelicích se stěhují řemeslníci

Sportovni hala Pohorelice 1625Pohořelice, 23. června 2016 - Modernizace vstupních prostor sportovní haly v Pohořelicích na Dlouhé ulici začíná. Změny se dočká nevyhovující recepce, zádveří, osvětlení i vybavení nábytkem. Hotovo by mělo být do konce prázdnin. Provoz haly to ale nezastaví. Sportovci mohou dál provozovat veškeré aktivity, které hala nabízí. Jediným omezením je vstup.

„Během rekonstrukce vstupních prostor bude veřejnost využívat boční vchod. Šatny, sprchy i všechna sportoviště, včetně posilovny a venkovního hřiště budou nadále plně k dispozici,“ potvrdil správce haly Miroslav Juha.

Rekonstrukci vstupních prostor haly schválili zastupitelé města už před několika měsíci. Důvodem byl nevyhovující stav i dvacetiletá sešlost věkem. „Projekt jsme svěřili odborníkům z architektonické a projekční kanceláře Archika Brno, s nimiž máme ty nejlepší zkušenosti. Dokázali najít efektivní řešení, které respektuje funkční uspořádání vstupních prostor haly současně s minimalizací úprav i nákladů,“ přiblížil místostarosta Pohořelic Miroslav Novák. Podle něj plánuje vedení radnice v budoucnu ještě přístavbu posilovny, která by tak získala samostatné větší prostory.

Během rekonstrukce zůstává otevřeno sedm dní v týdnu, včetně sobot a nedělí, vždy od 15 do 22 hodin. Posilovnu lze navíc navštívit třikrát týdně i v dopoledních hodinách. Po dohodě se správcem lze dohodnout i jiný termín.

Sportovní hala v Pohořelicích byla uvedena do provozu v roce 1998. Žákům škol, sportovním oddílům i široké veřejnosti tak slouží bezmála už 20 let.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci
Víno z blízka