Umístění: Hlavní stránka

Hokejová EBEL, 25. kolo (páteční výsledky): Znojmo - Medveščak Záhřeb 1:5

hokej5Znojmo, 25. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Souhrn výsledků pátečních zápasů 25. kola rakouské Erste Bank Eishockey Ligy (EBEL) a aktuální tabulka soutěže: Hokejisté Znojma neuspěli ani v domácím duelu s Medveščakem Záhřeb, jemuž podlehli vysoko 1:5.

Hašek získal drtivou podporu od okresů pro krajské volby 2012

Hasek-04-KTBrno, 27. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Šest okresních organizací ČSSD v Jihomoravském kraji nominovalo hejtmana Michala Haška na lídra ČSSD pro krajské volby 2012. Drtivá podpora je pro mě obrovským závazkem a výzvou, sdělil v neděli Hašek.

Na Blanensku hrozí namrzání vozovky, na Hodonínsku a Znojemsku mrholí

auta-zima01_250Brno, 26. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Dálnice a rychlostní silnice jsou v sobotu ráno v Jihomoravském kraji bez omezení sjízdné. Zvýšenou opatrnost si žádají komunikace na Břeclavsku, Vyškovsku a Blanensku.

Veselská radnice se chce poradit s lidmi, jakým způsobem opravit městské koupaliště

Plavec-kraul-1Veselí nad Moravou, 26. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Vedení města Veselí nad Moravou na Hodonínsku se obrátilo na občany s prosbou o názor, jakým směrem by se měla ubírat rekonstrukce městského koupaliště. Uvedla to mluvčí veselské radnice Petra Pavková.

V Břeclavi začne fungovat pátý Senior point v kraji

senior-u-pocitaceBřeclav, 26. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Už pátý Senior point v Jihomoravském kraji začne od 9. prosince fungovat v Břeclavi. Centrum poskytuje seniorům informace ze sociální, kulturní a společenské oblasti, informovala v sobotu Dagmar Gasnárková z odboru sociálních věcí břeclavské radnice.

Blanensko: Myslivec měl propadlý zbrojní průkaz, odhalila ho policie

policie-dvere_auta_pomahat_a_chranit250Blansko, 26. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Při kontrolách honů na Blanensku zjistila policie u jednoho myslivce, že má propadlý zbrojní průkaz. Zbraň jsme zajistili, z honu jsme myslivce vykázali a uložili mu pokutu, informovala v sobotu blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

Jihomoravský kraj pokryla mlha, silnice jsou sjízdné

silnice-mlha250

Brno, 27. listopadu 2011
(MEDIAFAX) - Dálnice a silnice v Jihomoravském kraji jsou v neděli ráno bez omezení sjízdné. Agentura Mediafax to zjistila z webu dopravních informací.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (27. listopadu)

Bagr-vykop-KTBrno, 27. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Ve Valticích se srazil vlak s autem, nehoda zkomplikovala dopravu

Vlak-lokomotivaValtice, 26. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Srážka nákladního vlaku a osobního vozidla zkomplikovala v noci na sobotu dopravu na železnici i na silnici u Valtic na Břeclavsku. Jeden člověk skončil v péči zdravotníků, informoval operační důstojník hasičů.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (26. listopadu)

silnice-mlha-zima250Brno, 26. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Strana 564 z 571

Salon vín České republiky 2017