Umístění: Hlavní stránka

Dopravní omezení v Jihomoravském kraji (29. listopadu)

dopravni_zacpa4Brno, 29. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Celníci objevili na Vyškovsku stovky litrů nezdaněného alkoholu

alkohol_DSC_02691_250Vyškov, 28. listopadu 2011 - Stovky litrů nezdaněného alkoholu zajistili brněnští celníci koncem minulého týdne na Vyškovsku.

Plavci Komety Brno úspěšní na Vánoční ceně Zlína

plavkyne-Kometa-foto_Katerina_Kuldova250Brno, 28. listopadu 2011 - Po domácí Velké ceně Brna se plavci brněnské Komety představili na tradičních dvoudenních závodech ve Zlíně. Vánoční cena Zlína patří do každoročního kalendáře plavců a opět se zde sešla kvalitní konkurence. Zlín tak viděl několik jistých účastníků blížícího se evropského šampionátu v polském Štětíně a to jak z ČR, tak i ze Slovenska.

Hokejová Tipsport extraliga, 25. kolo: Mladá Boleslav - Brno 4:3

hokej250Mladá Boleslav, 27. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v nedělním utkání 25. kola Tipsport extraligy před vlastním publikem Brno 4:3. Kometa v rozmezí 51. a 52. minuty dvakrát udeřila a vypadalo to, že si připíše tři body, jenže Bruslařský klub měl výtečný závěr a třemi zásahy dokázal otočit skóre ve svůj prospěch.

Břeclavské primárky ČSSD: Senátor Hajda bude ve volbách obhajovat mandát

Hajda_jan250Břeclav, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Senátor Jan Hajda bude obhajovat na Břeclavsku příští rok svůj mandát člena horní parlamentní komory. Rozhodly o tom víkendové primárky ČSSD na Břeclavsku, řekl v pondělí krajský tajemník strany Karel Kraus.

Kyjovská nemocnice připravila pro pacienty nový web

nemocnice_Kyjov-novy_web250Kyjov, 28. listopadu 2011 – Nemocnice Kyjov po několikatýdenní přípravě připravila a spustila nové moderní webové stránky. Hlavním cílem autorů bylo připravit jednoduché, přehledné, a uživatelsky velmi příjemné webové stránky, které budou splňovat standardy koncepce pro pacienty příjemné nemocnice 21. století.

Benzin v Jihomoravském kraji v týdnu zlevnil

Benzin-tankovani-2Brno, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - V Jihomoravském kraji se v minulém týdnu ceny pohonných hmot vyvíjely rozdílně, natural mírně zlevnil, diesel podražil. Vyplývá to z pondělních údajů společnosti CCS.

Lupiči přepadli vůz bezpečnostní agentury a ukradli 70 milionů

prepadeni-maska2_250Rousínov, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Přibližně 70 milionů korun se zmocnili neznámí pachatelé, kteří v noci na pondělí přepadli vozidlo bezpečnostní agentury u Rousínova na Vyškovsku. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Petra Vedrová.

SZPI: Kečupy na českém trhu neobsahují nebezpečné látky

kecup250Brno, 26. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) vyvrátila informace z médií, že některé kečupy obsahují kontaminující látky. Sdělil to mluvčí SZPI Michala Spáčila s tím, že ani jeden z osmi kontrolovaných výrobků není nebezpečný.

Lupiči na Břeclavsku v noci přepadli řidiče kamionu

kamion-zaparkovany-prepadeni-noc250Břeclav, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Policie se zabývá případem loupeže, jehož obětí se stal řidič kamionu na Břeclavsku. Ten přišel o věci za 15 tisíc korun, informovala v pondělí břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Strana 562 z 571

Víno z blízka