Praha, 22. února 2012 (MEDIAFAX) - Obchodní řetězec Penny Market odmítá nařčení z klamání spotřebitelů. Ve středu to uvedl marketingový ředitel řetězce David Kolář.
Celý článek... Přidat nový komentář
Praha, 22. února 2012 (MEDIAFAX) - Obchodní řetězec Penny Market odmítá nařčení z klamání spotřebitelů. Ve středu to uvedl marketingový ředitel řetězce David Kolář.
Brno, 22. února 2012 - Brněnské školské zařízení Lipka je mezi jihomoravskými učiteli známé svými vzdělávacími aktivitami v oblasti environmentální výchovy, které pro ně připravuje. Nyní Lipka nabízí novinku – elektronickým vzdělávacím centrem, tzv. e-studovnu, která má pedagogům sloužit jako stálý zdroj informací a námětů pro výuku.
Brno, 22. února 2012 (MEDIAFAX) - Ústavní soud (ÚS) přijal tři ústavní stížnosti ohledně případu ivanovického hobby marketu Bauhaus. V nich autorizovaný inspektor Milan Teigiser a Heršpická - správa nemovitostí brojí proti odkladnému účinku vydanému pražským soudem, řekl ve středu mluvčí ÚS Vlastimil Göttinger.
Letovice, 22. února 2012 (MEDIAFAX) - Těžkým zraněním skončila srážka osobního automobilu a sedmnáctileté dívky v Letovicích na Blanensku. Zdravotníci dívku převezli do nemocnice, řekla ve středu blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.
Znojmo, 21. února 2012 (MEDIAFAX) - Hokejisté Znojma podlehli i ve svém druhém čtvrtfinálovém utkání play-off s chorvatským Medveščakem Záhřeb. V úterý doma prohráli 2:5, v dresu Moravanů trefili jen Pláněk s Podešvou.
Praha, 21. února 2012 (MEDIAFAX) - Hokejisté Plzně podlehli v Mladé Boleslavi 4:5 po prodloužení a definitivně tím přenechali Prezidentský pohár pro vítěze základní části pražské Spartě, kterou na čele soutěže už nemůže nikdo předstihnout. Účast v play-off si pojistil Třinec, jenž zvítězil na ledě Pardubic přesvědčivě 4:1.
Brno, 22. února 2012 (MEDIAFAX) - Dálnice a silnice v Jihomoravském kraji jsou ve středu ráno sjízdné. Informoval o tom dispečer silničářů.
Brno, 21. února 2012 (MEDIAFAX) - V nabídce Penny Marketu je nadále k dostání zboží z ciziny, které je klamavě označeno etiketou s nápisem "Česká kvalita". V úterý to řekl mluvčí Státní zemědělské a potravinářské inspekce Michal Spáčil s tím, že řetězec nesplnil opatření uložené inspekcí.
Brno, 21. února 2012 (MEDIAFAX) - Zástupci Svazu měst a obcí ČR projednávali na úterním setkání v Brně případné podání ústavní stížnosti na to, že stát nedostatečně hradí obcím výkon státní správy. Úkonů je stále více a nezatěžují jen starosty, ale i občany, řekl starosta Kyjova František Lukl (Sedmadvacítka nezávislých).
Brno, 22. února 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.
Strana 574 z 674