Umístění: Sport Ostatní sporty Slavkov zažije mistrovství republiky mužů a žen do 23 let v plážovém volejbale

Slavkov zažije mistrovství republiky mužů a žen do 23 let v plážovém volejbale

Slavkov u Brna, 12. června 2012 - SK Beachvolleyball Slavkov pořádá na slavkovském koupališti v sobotu a neděli (16. – 17. června) „Uniqa Mistrovství republiky mužů a žen do 23 let“ v plážovém volejbale.

MR_plazovy_volejbal-250

 


Turnaje, který je uzavřen pro zahraniční hráče, se zúčastní v každé kategorii 16 našich nejlepších dvojic. K favoritům turnaje mužské části bude patřit dvojice David Lenc a Michal Finger, z nichž prvně jmenovaný se již účastní kvalifikací turnajů Světové série. Potrápit je bude chtít domácí dvojice Tomáš Biječek – Petr Doubravský, kteří v loňském roce získali mistrovský titul v kategori do 20 let.

V ženské kategorii je jednoznačným favoritem dvojice Martina Bonnerová - Barbora Hermannová, které si přivezly páté místo z letošního mistrovství Evropy žen, jež se konalo v nizozemském Haggu. Na tomto turnaji porazily několik párů, které se již kvalifikovaly na OH do Londýna. Ve čtvrtfinále dokonce zvítězily nad úspěšnými reprezentantkami Kristýnou Kolocovou a Markétou Slukovou, jež zdobí tituly mistryně ČR a mistryně Evropy do 23 let.

Turnaj bude zahájen v sobotu v 9.00 hod.

red

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci