Umístění: Sport Plavání Zrekonstruované břeclavské koupaliště otevře před prázdninami

Zrekonstruované břeclavské koupaliště otevře před prázdninami

Břeclav, 20. června 2014 - Nové zábradlí, zpevněné plochy kolem bazénů, dětské prvky a další úpravy. Břeclavské letní koupaliště se otevře návštěvníkům už příští týden. A změna je viditelná na první pohled.

koupaliste breclav rekonstrukce

 

„Opravu jsme vysoutěžili za 5,5 milionu korun, vícenáklady se pohybují do deseti procent. Během opravy se objevila spousta problémů, ale se vším jsme si poradili, takže můžeme otevřít,“ prozradil místostarosta Břeclavi Jaroslav Parolek.

Podle něj už nebudou mít návštěvníci letního koupaliště důvod jezdit za koupáním do jiných měst či dokonce států. Navíc v okolí už padesátimetrové bazény nejsou. Dětský bazén má nové prvky, které si užijí malí i velcí.

„V pátek 27. června bude pro všechny děti a studenty, kteří přinesou vysvědčení se samými jedničkami, vstup zdarma,“ zve Parolek. Od příštího víkendu navíc koupaliště najede na letní provoz, takže bude otevřeno od 9 do 21 hodin. Poslední hodina před zavřením bude pro kondiční plavce.

„Část trávníků je ještě nepřístupná, ale lidé mohou ležet i na nově zpevněných plochách kolem bazénů. Občerstvení je připravené hned na třech místech, pivaři jistě ocení břeclavské pivo. Kvůli výšce vody ve velkém bazénu jsme upravili tobogán a skluzavku, na vše dohlíželi odborníci,“ popsal Parolek.

 


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci