Umístění: Soutěž Soutěž Vyhrajte 8 vstupenek na představení Králova řeč v Mahenově divadle!

Vyhrajte 8 vstupenek na představení Králova řeč v Mahenově divadle!

kralova rec mahenovo divadlo brnoBrno, 8. listopadu 2016 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno soutěž! Tentokrát jsou ve hře lístky na prosincové představení. Vyhrát můžete vstupenky na činohru Králova řeč do Mahenova divadla. Král problémy mít může – řešit je však musí. Příběh vychází ze skutečnosti: sleduje boj budoucího anglického krále Jiřího VI. s handicapem, který by mohl ohrozit nejen jeho vlastní pozici, ale také celou společensko-politickou situaci v zemi, stojící na prahu druhé světové války. Vypjatá doba si žádá ve svém čele pevného muže, kterým jen stěží může být koktající král…

 

Představení Králova řeč se koná v pondělí 19. 11. 2016 v 19 hodin. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o čtyři dvojice vstupenek. Soutěžit o lístky zdarma můžete zde.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #1 Libuše Trnková 2016-11-09 15:42
Proč místo výhry na jednoduchou, až primitivní otázku, nedáváte smysluplnější a inteligentnější anketu, která dá lidem další rozhled a podnět? To sbíráte mejly, čím vice, tím lépe?
Navíc Vám žádný bezp. kód nefunguje??????????? Opět kulišárna?
Libuše Trnková
Citovat