Umístění: Společnost Zájmová sdružení Kam v Rosicích v březnu

Kam v Rosicích v březnu

Divadelní ples - 7. 3. 2009

Druhý ročník divadelního plesu se bude tentokrát konat v cirkusovém duchu. K tanci a poslechu hraje kapela Tom Sawyer band, cirkusově laděný program obohatí vystoupení polykačů ohňů, cvičených šelem a krásných krasojezdkyň. Staňte se součástí představení spolu s námi pod cirkusovým šapitó, které znamená svět! A protančete celou noc! Vstupné včetně místenky 100 Kč, v předprodeji v KIC Rosice na Palackého nám. 45, zamluvit si je můžete na tel. č. 546 492 196. Začátek v 19.00 hod. v kulturním domě Cristal.

Kam v Rosicích

 

Listování s Lukášem Hejlíkem - 8. 3. 2009

Městská knihovna v Rosicích srdečně zve na scénické čtení knihou Antona Pavloviče Čechova Podvodníci z nouze. Další díl literárního seriálu představuje nový zajímavý titul v představení doplněném rekvizitami, kostýmy a hudbou. Tento sborník Čechovových humorných povídek obsahuje nejen nové překlady, ale i neznámé kratší prózy. K tématům povídek patří beznaděj nižšího úředníka, alkohol, bezohlednost mocných a brutalita bezmocných. Začátek v 17.00 v Kamenném divadle na zámku. Předprodej vstupenek v kanceláři KIC.

Dvě výstavy v knihovně 1. 3. - 31. 3. 2009

Krajinky a obrazy květin Elišky Kroupové a papírové modely vojenské techniky z druhé světové války pana Františka Brzobohatého jsou k vidění v otvírací dobu městské knihovny

Veselý učitelský koncert 13. 3. 2009

Učitelé Základní umělecké školy v Rosicích zvou všechny příznivce hudby na podvečer plný známých i méně známých operetních a muzikálových melodií. Začátek v 18. 00 hod. v sále základní školy.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci