Umístění: Společnost Černá kronika Falešná sestra okradla dvě důvěřivé staré ženy na Hodonínsku

Falešná sestra okradla dvě důvěřivé staré ženy na Hodonínsku

Hodonín, 8. března 2011 (MEDIAFAX) - Po návštěvě neznámé podvodnice, která se vydávala za zdravotní sestru, zůstaly o pět tisíc korun chudší dvě seniorky z Hodonínska. Žena z nich lstí vyloudila peníze na údajnou léčbu rodinných příslušníků, informoval v úterý mluvčí hodonínských policistů Petr Zámečník.

duchodkyne-penize250

 

Jako první se nechala podvodnicí nachytat důchodkyně (88) z Veselí nad Moravou. "Do bytu k ní přišla žena, která se představila jako zdravotní sestra z nemocnice, kde po autonehodě ošetřují jejího vnuka," vysvětlil Zámečník s tím, že žena požadovala po seniorce pět tisíc korun na pořízení zdravotnických pomůcek pro léčení vnuka.

Důvěřivá žena částku vydala stejně jako důchodkyně (87) z Kyjova. "U té zase žena uspěla s historkou o zraněném synovi, který leží v nemocnici," doplnil Zámečník.

Policisté varují všechny seniory, aby nepředávali peníze cizím lidem a informace si nejdříve ověřili.

 

Lenka Horáková

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci