Umístění: Společnost Černá kronika Lupič s nožem přepadl hernu v Moravském Krumlově

Lupič s nožem přepadl hernu v Moravském Krumlově

Moravský Krumlov, 22. března 2012 (MEDIAFAX) - Až desetileté vězení hrozí neznámému pachateli, který s kuklou na hlavě přepadl hernu v Moravském Krumlově. Pod pohrůžkou použití nože vylákal z obsluhy přes čtyři tisíce korun, sdělila v pátek znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

prepadeni-maska2_250

 

Loupež se stala v týdnu v Tiskárenské ulici v době střídání dvou servírek. "Jedna byla zamčená uvnitř a otvírala druhé, která zvonila zvenku. Při odemykání se objevil muž s kuklou na hlavě, přiskočil k jedné z nich a uchopil ji paží kolem krku. V ruce držel nůž a násilím jí zatáhl dovnitř," popsala Drahokoupilová.

Muž řekl pouze slovo peníze, a tak druhá servírka vytáhla z peněženky tržbu a předala ji útočníkovi. "Získal celkem 4300 korun. Potom utekl směrem k rybníku. Ženám se nic nestalo," uvedla mluvčí s tím, že policie lupiče hledá.

Bylo mu asi 25 let, měl tmavou bundu a tmavě zelené kalhoty. "Žádáme veřejnost o spolupráci. Pokud někdo viděl tohoto muže přicházet nebo odcházet, ať se ozve na linku 158," dodala mluvčí.

Lenka Horáková, foto: ilustrační

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci