Umístění: Společnost Černá kronika Přepadená žena ze znojemského baru podlehla v nemocnici zraněním

Přepadená žena ze znojemského baru podlehla v nemocnici zraněním

Brno, 3. října 2012 (MEDIAFAX) - Jednadvacetiletá žena, kterou někdo přepadl v noci na pondělí v herně ve Znojmě, ve středu v nemocnici zemřela. Případ vyšetřujeme jako vraždu, řekla krajská policejní mluvčí Petra Vedrová.

nemocnice-chodba-rozmazana250

 

"Napadená podlehla vážným zraněním, které jí způsobil neznámý pachatel," uvedla Vedrová. Dodala, že více by o mechanismu smrtelných zranění měla vypovědět soudní pitva, která by se měla uskutečnit během středy. Policie vyslýchá svědky a prověřuje několik vyšetřovacích verzí. "Zjišťujeme i motiv brutálního činu," řekla.

Kriminalisté se případem ze znojemské herny Macao v Holandské ulici zabývají od pondělního odpoledne. "Žádáme svědky, kteří se v neděli večer nebo v noci na pondělí pohybovali v okolí herny, aby se ozvali na linku 158. Výpověď může přinést cenné poznatky a přispět k vypátrání pachatele," uzavřela Vedrová.

Lenka Horáková

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci