Umístění: Sport Halové sporty Veselské házenkářky mají nového trenéra, Sabadku nahradí Hanták

Veselské házenkářky mají nového trenéra, Sabadku nahradí Hanták

Hazena1-2Veselí nad Moravou, 7. července 2012 (MEDIAFAX) - Házenkářky HK Britterm Veselí nad Moravou mají nového trenéra, dosavadní kouč Peter Sabadka rezignoval, místo něj přijde Josef Hanták, který povede tým už v pondělí na prvním tréninku. Informaci přinesly oficiální stránky klubu.
 

Házenkářky HK Britterm Veselí nad Moravou už v sezoně 2012/2013 nepovede Peter Sabadka. Slovenský kouč, který zároveň připravuje i slovenskou reprezentaci, se rozhodl rezignovat na svou pozici u moravského týmu. "Ať už byl důvod pro rozhodnutí Petra Sabadky jakýkoliv, nepřišel v nejlepší chvíli. Klub mu ale určitě chce poděkovat za odvedenou práci a dosažené výsledky," uvedla oficiální klubová stránka Veselí. Sabadka působil ve Veselí od roku 2009. S týmem získal mistrovský titul v ČR v sezoně 2010/2011, v roce 2011 s ním vyhrál Český pohár a v sezoně 2011/2012 pak i Interligu.


Navazující článek: Házenkářky Veselí nad Moravou jsou znovu bez trenéra


Klub našel za Sabadku náhradu rychle. "V pondělí bude na prvním tréninku nové sezony hráčkám HK Britterm představen nový trenér - Josef Hanták, se kterým smluvně počítáme na celou další sezonu," uvedl prezident klubu Jiří Janda.

Pavel Urban

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci