Umístění: Sport Hokej Na brusle i do haly. Zimní stadion v Břeclavi se opět otevřel

Na brusle i do haly. Zimní stadion v Břeclavi se opět otevřel

Břeclav, 16. května 2014 - Sezóna na ledě sice skončila, milovníci bruslí ale nemusí zoufat. Pokud teď chtějí vyrazit na těch kolečkových, mohou i na zimní stadion do Břeclavi. Místo ledové plochy je totiž až do konce června přístupný umělý povrch nové generace. Zadarmo.

in-line brusle

 

„Od začátku května máme na ploše povrch, který kromě hokejistů v přípravě může využívat i veřejnost. A to navíc zadarmo. Téměř každý týden až do konce června vyhradíme vždy pár hodin především o víkendu bruslařům, kteří se chtějí buď naučit bruslit na příjemném povrchu, nebo jim nevyhovuje terén venku,“ prozradil ředitel příspěvkové organizace Tereze Pavel Švandelka.

Například o uplynulém víkendu, kdy v neděli venku vydatně pršelo, zavítalo na stadion několik nadšenců, kteří během otevírací doby najeli mnohdy několik kilometrů. Ti, kteří by si chtěli na stadionu zahrát hokej, mají možnost si plochu pronajmout. A to za 400 korun za hodinu.

„Povrch je v majetku města a vyzkouší si jej při své hokejové přípravě i hokejbalová reprezentace. Na konci června by totiž do Břeclavi na soustředění měli přijet hráči do šestnácti, osmnácti a dvaceti let,“ doplnil Švandelka.

Tento týden bude na zimním stadionu pro veřejnost otevřeno v sobotu od 16 do 17.30 hodin, v neděli pak od 14 do 15.30 hodin a od 16 do 17.30 hodin. Rozpis najdou zájemci na stránkách tereza-breclav.cz v sekci zimní stadion.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci