Umístění: Hlavní stránka

Hokejová Tipsport extraliga, 25. kolo: Mladá Boleslav - Brno 4:3

hokej250Mladá Boleslav, 27. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v nedělním utkání 25. kola Tipsport extraligy před vlastním publikem Brno 4:3. Kometa v rozmezí 51. a 52. minuty dvakrát udeřila a vypadalo to, že si připíše tři body, jenže Bruslařský klub měl výtečný závěr a třemi zásahy dokázal otočit skóre ve svůj prospěch.

Břeclavské primárky ČSSD: Senátor Hajda bude ve volbách obhajovat mandát

Hajda_jan250Břeclav, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Senátor Jan Hajda bude obhajovat na Břeclavsku příští rok svůj mandát člena horní parlamentní komory. Rozhodly o tom víkendové primárky ČSSD na Břeclavsku, řekl v pondělí krajský tajemník strany Karel Kraus.

Kyjovská nemocnice připravila pro pacienty nový web

nemocnice_Kyjov-novy_web250Kyjov, 28. listopadu 2011 – Nemocnice Kyjov po několikatýdenní přípravě připravila a spustila nové moderní webové stránky. Hlavním cílem autorů bylo připravit jednoduché, přehledné, a uživatelsky velmi příjemné webové stránky, které budou splňovat standardy koncepce pro pacienty příjemné nemocnice 21. století.

Benzin v Jihomoravském kraji v týdnu zlevnil

Benzin-tankovani-2Brno, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - V Jihomoravském kraji se v minulém týdnu ceny pohonných hmot vyvíjely rozdílně, natural mírně zlevnil, diesel podražil. Vyplývá to z pondělních údajů společnosti CCS.

Lupiči přepadli vůz bezpečnostní agentury a ukradli 70 milionů

prepadeni-maska2_250Rousínov, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Přibližně 70 milionů korun se zmocnili neznámí pachatelé, kteří v noci na pondělí přepadli vozidlo bezpečnostní agentury u Rousínova na Vyškovsku. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Petra Vedrová.

SZPI: Kečupy na českém trhu neobsahují nebezpečné látky

kecup250Brno, 26. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) vyvrátila informace z médií, že některé kečupy obsahují kontaminující látky. Sdělil to mluvčí SZPI Michala Spáčila s tím, že ani jeden z osmi kontrolovaných výrobků není nebezpečný.

Lupiči na Břeclavsku v noci přepadli řidiče kamionu

kamion-zaparkovany-prepadeni-noc250Břeclav, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Policie se zabývá případem loupeže, jehož obětí se stal řidič kamionu na Břeclavsku. Ten přišel o věci za 15 tisíc korun, informovala v pondělí břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Lidovecký krajský radní Macek bude kandidovat na jihomoravského hejtmana

david_macek-kdu-csl_250Brno, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Jihomoravský krajský radní David Macek (35) se bude ve vnitrostranických primárkách ucházet o pozici lídra kandidátky KDU-ČSL pro krajské volby. V pondělí to řekl místopředseda brněnské KDU-ČSL Jiří Mihola.

Auto srazilo na Znojemsku opilého chodce, který byl uprostřed jízdního pruhu

nehoda-husta_mlha-chodec250Drnholec, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Těžkým zraněním skončila srážka osobního vozidla s chodcem u Drnholce na Znojemsku. Sraženému muži kolovalo v žilách 1,97 promile alkoholu, sdělila v pondělí znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Hodonínské děti se pokusí o rekord ve vypouštění balónků s přáním Ježíškovi

balonkyHodonín, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Město Hodonín se přidalo k pokusu o rekord ve vypouštění balónků s přáním Ježíškovi. Akce se uskuteční v pátek 9. prosince po celé České republice, informovala mluvčí hodonínské radnice Petra Kotásková.

Strana 517 z 526

Inzerce